Key Account Manager ds. Marketplace (Produkty dla Dzieci)

Wspólnie z naszym Klientem, wiodącym międzynarodowym producentem i dystrybutorem produktów dla dzieci, szukamy profesjonalisty, który pomoże nam rozwijać naszą obecność na platformach e-commerce.

Warszawa, mazowieckie
hybrydowa

Jeśli jesteś osobą zaangażowaną, komunikatywną i masz doświadczenie w zarządzaniu kluczowymi klientami na platformach e-commerce, zapraszamy do aplikowania. Dołącz do nas i pomóż nam rozwijać naszą obecność na rynku produktów dla dzieci!

Zadania:

  • Zarządzanie kluczowymi kontami na platformach e-commerce, w tym Amazon, eBay, Allegro, itp.
  • Tworzenie i wdrażanie strategii sprzedażowej na rynkach e-commerce.
  • Budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z klientami
  • Monitorowanie wyników i raportowanie, w celu osiągnięcia celów sprzedażowych i wzrostu udziału w rynku.
  • Analiza konkurencji i trendów rynkowych, dostosowanie strategii w zależności od potrzeb.
  • Współpraca z działem marketingu i logistyki w celu efektywnej realizacji zamówień i promocji.
  • Rozwijanie wiedzy na temat produktów spółki i rynku, aby efektywnie wspierać klientów.

Wymagania:

  • Doświadczenie na stanowisku Key Account Managera w branży e-commerce, preferowane doświadczenie w sektorze produktów dla dzieci. Chętnie uwzględnimy osoby z branż silnie działających w marketplace'ach (elektronika, fashion, lifestyle).
  • Doskonałe umiejętności negocjacyjne i komunikacyjne.
  • Umiejętność analizy danych i raportowania.
  • Umiejętność pracy w zespole oraz samodzielności w działaniu.
  • Duża motywacja do osiągania celów sprzedażowych.
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie.
  • Atrakcyjny pakiet wynagrodzenia i system premiowy.
  • Możliwość rozwoju zawodowego i awansu.
  • Pracę w przyjaznym zespole, gdzie liczy się kreatywność i inicjatywa.
  • Benefity, w tym prywatna opieka medyczna i karta sportowa.
Consumer Goods HRK

Rekrutację prowadzi

Łukasz Przywóski HRK

Łukasz Przywóski

HRK Consumer Goods

Zespół HRK Consumer Goods specjalizuje się w rekrutacji do branży Consumer Goods. Współpracujemy z producentami FMCG, elektroniki konsumenckiej, DIY, mebli, ubrań i produktów lifestyle’owych.