Key Account Manager (modern trade)

Naszym Klientem jest znana firma produkcyjna i dystrybucyjna, właściciel uznanych marek spożywczych, cenionych przez konsumentów. Do rozwijanego przez Klienta z siedzibą w okolicy Warszawy (zachodnia część woj. mazowieckiego), kanału sprzedaży nowoczesnej poszukujemy doświadczonej osoby na stanowisko:

Warszawa, mazowieckie
stacjonarna
umowa o pracę

Zadania:

  • Planowanie strategii dotyczącej długoterminowej współpracy z klientami oraz prowadzenie sprzedaży w kanale nowoczesnym,
  • Współudział w tworzeniu polityki cenowej produktów oraz realizacja ustalonej polityki cenowej,
  • Bezpośrednia obsługa grupy kluczowych klientów,
  • Utrzymywanie dotychczasowych oraz pozyskiwanie nowych rynków zbytu,
  • Planowanie i rozwój sprzedaży (w tym wprowadzanie na rynek nowych produktów),
  • Zwiększanie asortymentu,
  • Inicjowanie projektów i mechanizmów wspierających sprzedaż,
  • Prowadzenie negocjacji warunków handlowych (ceny, zasady współpracy, P&L),
  • Nadzór nad właściwym przebiegiem współpracy,
  • Przygotowanie raportów i analiz,
  • Współpraca z innymi działami firmy, między innymi w zakresie ustalania możliwości produkcyjnych, logistycznych, a także współuczestnictwo w zakresie projektowania nowych produktów,
  • Utrzymywanie dobrych relacji biznesowych z naszymklientami,
  • Realizacja budżetów sprzedaży.

Oczekiwania Klienta:

  • Doświadczenie w sprzedaży, związane z obsługą kluczowych klientów w kanale nowoczesnym w branży FMCG (minimum 3 lata),
  • Znajomość rynku,
  • Zdolności negocjacyjne, handlowe i interpersonalne,
  • Aktywna postawa i dynamika w działaniu,
  • Osiąganie wyznaczonych celów,
  • Bardzo dobra organizacja pracy i samodyscypliny,
  • Dobra znajomość j. angielskiego (poziom B1/B2),
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności Excel.

Klient oferuje:

  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę,
  • Możliwość udziału w szkoleniach i kursach,
  • Możliwość nauki języka angielskiego,
  • Premię za realizację celów,
  • Laptop, telefon komórkowy, samochód służbowy.