Kierownik Jakości

Dla naszego Klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Mikołów, śląskie
stacjonarna
umowa o pracę

Zadania:

  • Kierowanie działem jakości
  • Nadzór nad Zintegrowanym Systemem Zarządzania
  • Nadzór i kontrola jakości dostaw
  • Nadzór i praca nad bieżącą jakością produkowanych wyrobów
  • Nadzór nad procesami produkcyjnymi wspólnie z innymi działami w firmie w celu ciągłej poprawy jakości
  • Udział w audytach certyfikujących i klientowskich
  • Wspieranie klientów w tematach dotyczących jakości
  • Nadzór nad działaniami korygującymi i zapobiegawczymi w całej spółce
  • Prowadzenie szkoleń jakościowych dla wszystkich pracowników spółki
  • Doskonalenie i usprawnianie działań kontroli jakości produktów
  • Aktualizacja poprawności wpisów do obowiązującej dokumentacji produkcyjnej i jakościowej
  • Przygotowywanie analiz i zestawień wskaźników jakościowych

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe (preferowane: Zarządzania Jakością, Zarządzanie i Inżynieria Produkcji)
  • Doświadczenie zawodowe w branży produkcyjnej
  • Praktyczna znajomość normy ISO 9001:2015
  • Praktyczna znajomość normy ISO 14001:2015
  • Praktyczna znajomość narzędzi jakościowych (m in. 8D, 5 Why, Ishikawa, Pareto, FMEA)
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • Doświadczenie w prowadzeniu audytów wewnętrznych
  • Doświadczenie w prowadzeniu audytów dostawców
  • Dobra znajomość pakietu Office
  • Prawo jazdy kat. B

Nasz Klient oferuje:

  • Możliwość rozwoju w strukturach firmy – udział w szkoleniach, targach i wydarzeniach branżowych
  • Dofinansowana opieka medyczna i karta sportowa
  • Ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach
  • Liczne świadczenia dodatkowe – np. świadczenie wakacyjne, świadczenie świąteczne, dofinansowanie do żłobków i przedszkoli
HRK Katowice

Rekrutację prowadzi

Anna Kucharzewska HRK

Anna Kucharzewska

Zespół HRK Katowice specjalizuje się w pozyskiwaniu wysoko wykwalifikowanych ekspertów, inżynierów, kierowników oraz osób na stanowiska menedżerskie i zarządcze dla firm działających na Śląsku, Podkarpaciu i w Małopolsce.