9

Kierownik Oddziału

Dla naszego Klienta (firmy z branży TSL) poszukujemy:

Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
stacjonarna
umowa o pracę

Zadania:

  • Efektywne zarządzanie zespołem: kształtowanie motywacyjnego środowiska pracy, zaangażowanie w rozwój pracowników, a także monitorowanie i egzekwowanie realizacji  zadań;
  • Udział w procesach przetargowych/sprzedażowych, nastawienie na poszukiwanie szans rynkowych;
  • Efektywna implementacja zmian inicjowanych w organizacji;
  • Analiza kosztowa, weryfikacja wskaźników jakościowych;
  • Odpowiedzialność za realizację budżetu oraz wyniku finansowego (od strony kosztowej i przychodowej).

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe : transport, logistyka, ekonomia (mile widziane);
  • Język angielski na poziomie bardzo dobrym;
  • Doświadczenie w spedycji krajowej;
  • Rozumienie obszaru logistyki kontraktowej // cross – dock oraz spedycji międzynarodowej;
  • Umiejętność efektywnego zarządzania podległym zespołem;
  • Rozwinięte kompetencje komunikacyjne;
  • Zdolność do sprawnego funkcjonowania w pracy pod presją czasu

Oferujemy:

  • Umowa o pracę;
  • Premia kwartalna;
  • Samochód służbowy;
  • Laptop, telefon;
  • Ubezpieczenie grupowe;
  • Opieka zdrowotna;
  • Karta sportowa
HRK P&L

Rekrutację prowadzi

Agata Kozioł HRK

Agata Kozioł

HRK Procurement & Logistics

Zespół HRK Procurement & Logistics specjalizuje się w pozyskiwaniu profesjonalistów dla firm transportowych, logistycznych i spedycyjnych oraz na potrzeby firm, które posiadają w swojej strukturze dział łańcucha dostaw i zakupów.