Konstruktor-Projektant

Dla naszego klienta, firmy inżynieryjnej z obszaru projektowania technologii urządzeń do produkcji, szukamy osoby na stanowisko:

wielkopolskie

Zadania:

  • Odpowiedzialność za konstrukcje mechaniczną (3D – oprogramowanie CAD);
  • Przygotowywanie zestawienia materiałowego w systemie ERP – Epicor;
  • Opracowywanie dokumentacji technicznej dla projektu;
  • Udział w spotkaniach opracowujących założenie projektu/konstrukcji i jego realizacji;
  • Koordynowanie realizacji konstrukcji mechanicznej od fazy planowania, montażu do wdrożenia na produkcję;
  • Opracowanie metod produkcji, procesów i narzędzi;

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe inżynierskie (lub w trakcie ostatnich lat studiów);
  • Min. 2 lata doświadczenia na stanowisku inżynierskim – doświadczenie w obszarze projektowania maszyn, kompletnego systemu lub systemów podnośnikowych (mile widziane);
  • Znajomość zasad inżynierii, projektowania oraz metod aplikacji;
  • Umiejętność poruszania się w systemach CAD (Solid Works) – doświadczenie w modułach blacharskich, spawanych – będzie dodatkowym atutem;
  • Znajomość systemu 2D (AutoCAD/DraftSight) i jego praktycznego zastosowania;
  • Umiejętność poruszania się w systemów ERP, PDM i zestawień materiałowych (BOM)
  • Znajomość Epicor (będzie dodatkowym atutem);
  • Umiejętność pracy w zespole, dobra organizacja pracy i zaangażowanie w prowadzone projekty;
  • Znajomość jęz. angielskiego umożliwiająca komunikację i pracę z dokumentacją techniczną – poziom B2;

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie o uznanej pozycji na rynku polskim;
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie;
  • Wdrożenie produktowe, szkolenia;
  • Udział w ciekawych projektach i pracę w międzynarodowym środowisku;
  • Rozwój zawodowy – możliwość awansowania na Kierownika projektu;
  • Benefity: m.in. prywatna opieka medyczna i ubezpieczenie na życie;
  • Możliwość pracy w systemie hybrydowym;
  • Dofinansowanie do kursów języka obcego;
Engineering & Manufacturing

Rekrutację prowadzi

Marlena Łabędzka HRK

Marlena Łabędzka

HRK Engineering & Manufacturing, HRK Technical Sales & Service

Zespół HRK Engineering & Manufacturing koncentruje się na stanowiskach związanych z inżynierią i technologią w przemyśle. HRK Technical Sales & Service specjalizuje się w pozyskiwaniu specjalistów i managerów ds. sprzedaży produktów i usług przemysłowych i technicznych.