Kontroler Biznesowy (Senior Management)

Dla naszego Klienta, globalnej organizacji z branży Automotive, w związku z rozwojem struktur wewnętrznych, poszukujemy Kandydatów z poziomu Senior Managementu na stanowisko Kontrolera Biznesowego.

Września, wielkopolskie
hybrydowa
umowa o pracę

Zadania:

  • Prowadzenie działań kontrolnych w zakładzie w zakresie przyjętej strategii na rzecz rozwoju firmy w zgodzie z planami strategicznymi Centrali,
  • Zapewnienie wytycznych finansowych w celu zapewnienia doskonałości operacyjnej zgodnie z wewnętrznymi politykami i procedurami,
  • Działenie w celu zapewnienia przejrzystości finansowej zakładu,
  • Współpraca z pozostałymi kontrolerami oraz z regionalnym głównym księgowym w optymalizacji zarządzania wydajnością,
  • Zapewnienie pełnej integralności wszystkich kontrolowanych informacji finansowych,
  • Inicjowanie wprowadzenia zmian mających na celu poprawę analizowanych obszarów,
  • Przeprowadzanie analizy scenariuszy w celu podejmowania decyzje biznesowe i operacyjne,
  • Udział w Zespole ds. Zarządzania Energią,
  • Wspomaganie zarządzania projektami w dostarczaniu rzetelnej analizy i spostrzeżeń, aby ułatwić podejmowanie lepszych decyzji,
  • Przygotowywanie KPI, parametrów finansowych i biznesowych.

Wymagania:

  • Doświadczenie w obszarze kontrollingu biznesowego w firmie produkcyjnej z zagranicznym kapitałem – warunek konieczny,
  • Wykształcenie wyższe,
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • Wysoko rozwinięte umięjętności interpersonalne (komunikacja wewnętrzna, współpraca z Klientem wewnętrznym oraz innymi działami w ramach organizacji),
  • Leadership,
  • Skrupulatność i proaktywne nastawienie do pracy.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie + samochód służbowy,
  • Realny wpływ na rozwój firmy,
  • Praca w firmie o uznanej marce w branży Automotive,
  • Rozwój zawodowy + pakiet dodatkowych benefitów.
Poznań HRK

Rekrutację prowadzi

Paweł Posachowicz

HRK Poznań

Zespół HRK Poznań specjalizuje się w pozyskiwaniu wysoko wykwalifikowanych ekspertów, inżynierów, kierowników oraz osób na stanowiska menedżerskie i zarządcze dla firm działających w Wielkopolsce i na Pomorzu.