Koordynator ds. Jakości

HRK S.A. dla swojego Klienta, międzynarodowego koncernu motoryzacyjnego, poszukuje osoby na stanowisko:

Nowy Tomyśl, wielkopolskie
stacjonarna
umowa o pracę

Zadania:

  • kompleksowa obsługa reklamacji (analiza przyczyn źródłowych, planowanie oraz nadzór nad działaniami, opracowywanie raportów 8D)
  • kontakt z klientem w zakresie reklamacji, obsługa portali klienckich
  • przygotowywanie, nadrorowanie oraz wdrażane działań mających na celu poprawę poziomu jakości
  • współpraca z innymi działami w firmie w zakresie wdrażania działań poreklamacyjnych
  • nadzorowanie wskaźników jakościowych
  • efektywne zarządzanie zespołem w zakresie reklamacji

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne
  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • znajomość rysunku technicznego
  • j. angielski – dobry
  • umiejętność rozwiązywania problemów i pracy pod presją czasu
  • doświadczenie w pracy w obszarze rozwiązywania problemów jakościowych (praca na raportach 8D)
  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem – mile widziane
  • dobra organizacja pracy
  • komunikatywność

Oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • możliwość rozwoju zawodowego oraz podnoszenia kwalifikacji w firmie o zasięgu globalnym
  • dofinansowanie do dojazdów (zwrot kosztów do 1000 zł mies.)
  • dodatkowe benefity np.: opieka medyczna, program aktywności sportowych MultiSport, ubezpieczenie na życie
  • bezpłatne kursy językowe w godzinach pracy
  • pracę w stabilnym i doświadczonym zespole specjalistów
  • udział w realizacji ciekawych projektów w branży automotive
Poznań HRK

Rekrutację prowadzi

Izabela Jankowska HRK

Izabela Jankowska

HRK Poznań

Zespół HRK Poznań specjalizuje się w pozyskiwaniu wysoko wykwalifikowanych ekspertów, inżynierów, kierowników oraz osób na stanowiska menedżerskie i zarządcze dla firm działających w Wielkopolsce i na Pomorzu.