Koordynator Jakości

Dla naszego Klienta, działającego w branży produkcyjnej, poszukujemy Koordynatora Jakości.

Bolesławiec, dolnośląskie
stacjonarna

Zadania:

  • Zarządzanie procesem reklamacji (kompleksowa analiza i obsługa)
  • Nadzór nad badaniami wyrobu gotowego i zapewnienie zgodności z wymaganiami Klienta
  • Zarządzanie zespołem kontrolerów jakości (udział w rekrutacji i szkoleniu, nadzorowanie bieżącej pracy, rozliczanie czasu pracy i udzielanie urlopów)
  • Nadzór i opracowywanie dokumentacji jakościowej (przygotowywanie procedur, instrukcji, specyfikacji, nadzór nad bazą danych)
  • Rozwijanie i nadzorowanie Działań Korygująco-Zapobiegawczych oraz doskonalących
  • Przeprowadzanie audytów wewnętrznych, analiz i raportów
  • Szkolenia pracowników laboratorium pomiarowego z zakresu obsługi urządzeń, oprogramowania oraz metodyki badań.
  • Przygotowanie materiałów szkoleniowych i przeprowadzanie szkoleń jakościowych oraz GMP dla pracowników produkcyjnych;

Wymagania:

  • Wykształcenia wyższego technicznego, preferowane o profilu związanym z Inżynierią Jakości lub Produkcji
  • Min. 2 lat doświadczenia na stanowisku Specjalista/Inżynier ds. Zapewnienia Jakości
  • Znajomości narzędzi jakości tj. Raport 8D, MSA, FMEA, SPC, Ishikawa i innych
  • Znajomości wymagań systemów zarządzania jakością wg. ISO 9001, ISO 14001
  • Znajomości metod kontroli jakości oraz metod statystycznych.
  • Znajomości języka angielskiego umożliwiającego swobodną komunikację w mowie i piśmie – warunek konieczny
  • Umiejętności analitycznego myślenia
  • Bardzo dobrej organizacji pracy, proaktywności, asertywności i nastawienia na realizację zadań
  • Umiejętności kierowania-koordynowania pracy zespołu
  • Gotowości do pracy w dynamicznym środowisku

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się organizacji.
  • Rozwój w międzynarodowym otoczeniu spółek z Grupy GERRESHEIMER.
  • Konkurencyjny system wynagradzania i motywowania.
  • Bogaty pakiet świadczeń pozapłacowych (ubezpieczenie grupowe, opieka medyczna, dofinansowania wakacyjne, dofinansowanie kantyny pracowniczej).
  • Rozwój wiedzy technicznej oraz metodologii prowadzenia projektów.
  • Możliwość zdobywania nowych doświadczeń i podnoszenia kompetencji zawodowych.
Engineering & Manufacturing

Rekrutację prowadzi

Ewa Frączek HRK

Ewa Frączek

HRK Engineering & Manufacturing, HRK Technical Sales & Service

Zespół HRK Engineering & Manufacturing koncentruje się na stanowiskach związanych z inżynierią i technologią w przemyśle. HRK Technical Sales & Service specjalizuje się w pozyskiwaniu specjalistów i managerów ds. sprzedaży produktów i usług przemysłowych i technicznych.