Koordynator Sieci Sprzedaży

Dla naszego Klienta, firmy produkcyjnej z obszaru DIY (meble łazienkowe) działającej w skali globalnej, w związku z rozwojem struktur wewnętrznych poszukujemy pełnych pasji i zaangażowania Kandydatów na stanowisko Koordynatora Sieci Sprzedaży

Poznań, wielkopolskie
hybrydowa
umowa o pracę

Zadania:

  • Opracowywanie i wdrażanie strategii sprzedaży dla marek naszego Klienta,
  • Budowanie i wdrażanie standardów ekspozycji w salonach sprzedaży detalicznej na terenie całego kraju,
  • Uzgadnianie i realizacja działań promocyjnych oraz ścisła współpraca z zespołem Marketingu,
  • Szkolenia dla projektantów w salonach,
  • Szkolenia dla sprzedawców w salonach,
  • Monitorowanie i analiza rynku (aktualnych i planowanych projektów mebli łazienkowych, potencjalnych klientów, poczynań konkurencji).

Wymagania:

  • Doświadczenia na podobnym stanowisku (zarządzanie sprzedażą detaliczną) w polskiej lub międzynarodowej organizacji z branży Furniture,
  • Wykształcenie wyższe,
  • Świadomość biznesowa, znajomość rynku i rozumienie wskaźników sprzedażowych,
  • Umiejętność efektywnej pracy pod presją czasu i stresu,
  • Wysoki poziom elastyczności – umiejętność dostosowania się do potrzeb Klienta i szukania rozwiązań spełniających jego oczekiwania,
  • Leadership.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie + pakiet benefitów,
  • Pracę w firmie o ugruntowanej i stabilnej pozycji na rynku,
  • System szkoleń rozwojowych,
  • Możliwość rozwoju zawodowego poprzez wdrażanie inicjatyw oraz pomysłów.
Poznań HRK

Rekrutację prowadzi

Paweł Posachowicz

HRK Poznań

Zespół HRK Poznań specjalizuje się w pozyskiwaniu wysoko wykwalifikowanych ekspertów, inżynierów, kierowników oraz osób na stanowiska menedżerskie i zarządcze dla firm działających w Wielkopolsce i na Pomorzu.