e-Commerce

Manager E-commerce

Naszym klientem jest firma z branży artykułów i produktów dla dzieci.

Częstochowa, śląskie
stacjonarna
kontrakt B2B, umowa o pracę
Zadania:
  • Budowanie i rozwój sprzedaży on-line na rynku krajowym
  • Budowanie i bezpośrednie wdrażanie strategii sprzedażowych na Allegro
  • Prowadzenie sklepu online
  • Zapewnienie prawidłowego przebiegu realizacji zamówień oraz obsługi posprzedażowej
  • Aktualizowanie oferty towarowej na platformie sklepu
  • Realizacja planów sprzedażowych oraz wyników z prowadzonych działań
  • Analiza, raportowanie prowadzonych działań
  • Monitorowanie raportów/danych, działań konkurencji oraz trendów i wprowadzanie skutecznych zmian w strategiach sprzedażowych
  • Współpraca z zespołem marketingowym i graficznym w celu tworzenia kampanii online
  • Wyszukiwanie produktów z branży dziecięcej do sprzedaży w sklepie internetowym

Oczekiwania wobec kandydatów:
  • Wykształcenie wyższe
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku (manager/specjalista) nie krótsze niż 3 lata
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Samodzielność, ambicja, umiejętność podejmowania decyzji
  • Atutem będzie doświadczenie w branży artykułów dla dzieci, ale także produktów o zbliżonym charakterze dystrybucji jak np. sprzęty ogrodowe, artykuły zoologiczne, elektronika i inne

Nasz klient oferuje dużą swobodę działania, możliwość realizacji ambitnych zadań i realizacji własnych koncepcji oraz wizji rozwoju podległego obszaru. Oprócz konkurencyjnego  wynagrodzenia i premii w skład pakietu dla tego stanowiska wchodzi samochód służbowy.

HRK Katowice

Rekrutację prowadzi

Rafał Badurski HRK

Rafał Badurski

Zespół HRK Katowice specjalizuje się w pozyskiwaniu wysoko wykwalifikowanych ekspertów, inżynierów, kierowników oraz osób na stanowiska menedżerskie i zarządcze dla firm działających na Śląsku, Podkarpaciu i w Małopolsce.