Product Manager Rx

Dla Naszego Klienta – firmy farmaceutycznej o ugruntowanej pozycji na rynku poszukujemy osoby na stanowisko Product Managera RX.

Warszawa, mazowieckie
hybrydowa
umowa o pracę

Zadania:

  • Opracowanie krótko i długoterminowych strategii dla prowadzonych produktów
  • Kształtowanie polityki cenowej podległego portfela
  • Realizowanie celów sprzedażowych, finansowych i rynkowych w oparciu o efektywne zarządzanie budżetem.
  • Monitorowanie i analiza rynku, działań konkurencji oraz dostosowanie strategii marketingowej do zmian na rynku.
  • Przygotowanie i realizacja operacyjnego planu wdrożenia zatwierdzonych strategii produktowych.
  • Wprowadzenie nowych produktów na rynek
  • Prowadzenie szkoleń dla zespołu sprzedaży
  • Znajomość merytorycznej wiedzy z zakresu podległych obszarów terapeutycznych
  • Współpraca z Key Opinion Liders, Medical Experts

Wymagania:

  • Wyższe wykształcenie (preferowane: medycyna, farmacja, marketing lub pokrewne)
  • Min. 2-letnie doświadczenie na analogicznym stanowisku w sektorze RX – warunek konieczny (mile widziane doświadczenie w obszarze kardiologii, diabetologii, gastroenterologii lub CNS)
  • Bardzo dobra znajomość pakietu Office (Excel oraz Power Point)
  • Wysoce rozwinięte zdolności analityczne
  • Dobra znajomość języka angielskiego (min. poziom B2)

Oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Atrakcyjny system premiowy
  • Niezbędne narzędzia pracy (samochód, laptop, telefon służbowy)
  • Pakiet benefitów ( w tym ubezpieczenie zdrowotne, ubezpieczenie na życie, System Kafeteryjny)
  • Pracę hybrydową – poniedziałek i piątek – zdalnie

HRK Pharma

Rekrutację prowadzi

Daria Marynowska HRK

Daria Marynowska

HRK Pharma

Zespół HRK Pharma wspiera firmy farmaceutyczne oraz sektor apteczny w zakresie rekrutacji kadry zarządzającej oraz ekspertów i specjalistów.