Doradztwo / Konsulting

Senior AP Accountant

Warszawa, mazowieckie
hybrydowa
umowa o pracę

Zadania:

  • Zarządzanie procesem księgowania faktur dostawców,
  • Prowadzenie analizy i kontroli kosztów,
  • Rozliczanie i księgowanie dokumentów finansowych,
  • Współpraca z zespołem księgowym w USA w celu zapewnienia zgodności z procedurami rachunkowymi,
  • Przygotowywanie raportów finansowych i zestawień zgodnie z wymaganiami firmy,
  • Utrzymywanie kontaktu z dostawcami i rozwiązywanie ewentualnych problemów związanych z fakturami.

Wymagania:

  • Minimum 3 lata doświadczenia na stanowisku AP Accountanta,
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego, zarówno w mowie, jak i piśmie,
  • Wykształcenie wyższe z obszaru księgowości, ekonomii lub kierunków pokrewnych,
  • Znajomość systemu księgowego SAP,
  • Dobra organizacja pracy.

Oferujemy:

  • Pracę w dynamicznym i profesjonalnym zespole,
  • Możliwość rozwoju zawodowego,
  • Praca w międzynarodowym środowisku,
  • Konkurencyjne wynagrodzenie,
  • Pakiet benefitów, w tym między innymi: opieka medyczna, praca hybrydowa, kafeteria MyBenefit.
SSC/BPO HRK

Rekrutację prowadzi

Anna Rutkowska HRK

Anna Rutkowska

HRK SSC/BPO

Zespół HRK SSC/ BPO realizuje profesjonalne rekrutacje w obszarze outsourcingu procesów biznesowych oraz centrów usług wspólnych.