Administracja

Specjalista ds. Jakości

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z branży wyrobów medycznych, poszukujemy osoby na nowopowstałe stanowisko:

Warszawa, mazowieckie
stacjonarna
umowa o pracę

Zadania:

  • Zarządzanie procesem zarządzania ryzykiem zgodnie z rocznym planem dla zakładu produkcyjnego.
  • Koordynacja działań korygujących i zapobiegawczych oraz odchyleń z dostawcami.
  • Przeprowadzanie audytu dostawców.
  • Odpowiedzialność za proces przyjmowania reklamacji i/lub wsparcie i zarządzanie otrzymanymi zawiadomieniami.
  • Bieżący przegląd obowiązujących norm i przepisów.
  • Wsparcie jakościowe zmian wprowadzanych u dostawców.
  • Zapewnianie wsparcia pozostałym działom zakładu produkcyjnego w kwestiach związanych z jakością.
  • Wsparcie jednostek komercyjnych (na terenie EMEA) w ciągłym doskonaleniu i rozwijaniu systemu zarządzania jakością zgodnie z globalnymi standardami i lokalnymi wymaganiami.
  • Tworzenie i realizacja rocznego planu QA dla oddziałów.
  • Zarządzanie systemem szkoleń.
  • Współpraca z interdyscyplinarnymi zespołami w zakresie projektów i inicjatyw dotyczących jakości.

Oczekiwania względem kandydatów:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe.
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (wykorzysytywana w kontakcie z dostawcami i zagranicznymi jednostkami).
  • 2-3 letnie doświadczenie zawodowe w działach jakości w środowisku produkcyjnym w branży wyrobów medycznych, farmaceutycznej lub spożywczej.
  • Znajomość standardów ISO.
  • Umiejętności pracy w interdyscyplinarnych zespołach.
  • Zdolność do samodzielnej organizacji pracy.

Oferujemy:

  • Możliwość realnego kształtowania obszaru jakości w organizacji.
  • Możliwość pracy w międzynarodowym środowisku.
  • Prywatna opieka medyczna.
  • Dofinansowanie do kursów językowych oraz wydarzeń kulturalnych.
  • Niezbędne narzędzia pracy (z możliwością wykorzystywania do celów prywatnych).
  • Dodatkowy fundusz socjalny (prezenty świąteczne, dofinansowanie do wakacji).
Engineering & Manufacturing

Rekrutację prowadzi

Izabela Ostapowicz

HRK Engineering & Manufacturing, HRK Technical Sales & Service

Zespół HRK Engineering & Manufacturing koncentruje się na stanowiskach związanych z inżynierią i technologią w przemyśle. HRK Technical Sales & Service specjalizuje się w pozyskiwaniu specjalistów i managerów ds. sprzedaży produktów i usług przemysłowych i technicznych.