Specjalista ds. Marketingu – branża dermokosmetyczna

Dla naszego klienta z branży dermokosmetycznej – jednej z wiodących marek premium, poszukujemy osoby na stanowisko Specjalisty ds. Marketingu. Jeśli masz doświadczenie na podobnym stanowisku w dziale marketingu i chcesz rozwijać się w branży beauty – jest to oferta dla Ciebie!

Jeśli zainteresowała Cię oferta i chcesz poznać więcej szczegółów wyślij nam swoje CV.

Warszawa, mazowieckie
hybrydowa
umowa na zastępstwo, umowa o pracę

Zadania:

  • wsparcie Brand managera w codziennych obowiązkach
  • współtworzenie strategii marki, współpraca z centralą firmy w zakresie działań i komunikacji marketingowej
  • tworzenie i planowanie działań z zakresu social media przy wsparciu agencji
  • projektowanie i produkcja etykiet produktowych
  • wsparcie przedstawicieli handlowych (przygotowywanie materiałów)
  • nadzór i wsparcie pracy magazynu (zarządzanie stokiem i procesem etykietowania produktów, weryfikacja dokumentów dostawy)
  • Aktualizacja systemu CRM (zakładanie i aktualizacja kart produktów)
  • współpraca z partnerami zewnętrznymi (drukarnia, operator logistyczny i copacker, agencja digital, agencja PR)
  • analiza obecnych trendów na rynku i działań konkurencji

Wymagania:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku w dziale marketingu w branży farmaceutycznej, dermokosmetycznej, kosmetycznej lub pokrewnej
  • znajomość języka angielskiego na poziomie swobodnej komunikacji (B2+)
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (Excel i Power Point)
  • komunikatywność, kreatywność i umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

  • pracę na czas określony (zastępstwo) na przynajmniej rok czasu
  • pracę w międzynarodowej, prężnie rozwijającej się firmie w branży dermokosmetycznej
  • hybrydowy tryb pracy
  • pakiet benefitów

HRK Pharma

Rekrutację prowadzi

Daria Marynowska HRK

Daria Marynowska

HRK Pharma

Zespół HRK Pharma wspiera firmy farmaceutyczne oraz sektor apteczny w zakresie rekrutacji kadry zarządzającej oraz ekspertów i specjalistów.