Specjalista/-ka ds. Administracji i RODO

Wspólnie z naszym Klientem, największym niezależnym polskim producentem telewizyjnym, szukamy kandydata/kandydatki na poniższe stanowisko:

Wrocław, dolnośląskie
stacjonarna
kontrakt B2B
Zadania:
  • Praktyczna znajomość przepisów z zakresu danych osobowych (RODO)
  • Bieżące wsparcie Działu Prawnego w kwestiach biurowych i administracyjnych
  • Przygotowanie prostych dokumentów i formularzy
  • Opracowanie pod kątem technicznym pism, e-maili i innych dokumentów, np. umów, pism kierowanych do instytucji państwowych, w tym sądów, komorników i kontrahentów
  • Zarządzanie obiegiem i archiwizacją dokumentów w dziale prawnym, w tym sporządzanie zestawień, raportów

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy w obszarze ochrony danych osobowych
  • minimum 2-letnie doświadczenie zawodowe na stanowisku Asystenta / Asystentki (preferowane kancelarie prawnej)
  • samodzielność
  • otwartość na wyzwania
  • skrupulatność, rzetelność i uważność

Oferujemy:

  • Atrakcyjny pakiet benefitów, w tym prywatną opiekę medyczną
  • Pracę w firmie o ugruntowanej i stabilnej pozycji na rynku
  • Przyjazną kulturę organizacji i pozytywną atmosferę pracy
Luka płacowa, spotkanie pracowników, kadra

Rekrutację prowadzi

Aleksandra Bednarek HRK

Aleksandra Bednarek

HRK Legal & Business Advisory

Zespół HRK Legal & Business Advisory prowadzi rekrutacje w obszarze profesjonalnych usług dla biznesu, w tym za projekty z zakresu doradztwa prawnego, biznesowego, produktowego, strategicznego i technologicznego.