e-Commerce

Specjalista/ka SEM

Dla naszego klienta firmy z branży Retail z rozwiniętym kanałem sprzedaży online poszukujemy Specjalisty/ Specjalistki w obszarze SEM.

Warszawa, mazowieckie
hybrydowa
kontrakt B2B, umowa o pracę

Zadania:

realizacja kampanii reklamowych w wyszukiwarkach (Google Ads, Bing Ads) oraz w sieciach partnerskich.

projektowanie i konfigurowanie kampanii reklamowych, w tym wybór odpowiednich słów kluczowych, ustawianie budżetów, tworzenie reklam tekstowych, graficznych i wideo

przygotowywanie materiałów reklamowych i kreatywnych we współpracy z zespołem kreatywnym

monitorowanie i analizowanie wyników kampanii SEM

optymalizacja kampanii pod kątem maksymalizacji ROI

wprowadzanie zmian na bieżąco w oparciu o wyniki analizy danych i zmieniające się trendy rynkowe

analizowanie działań konkurencji w zakresie SEM

Wymagania:

silne umiejętności analityczne i zdolność do interpretacji danych

doświadczenie w pracy z dużymi budżetami reklamowymi

dobre zdolności komunikacyjne i umiejętność pracy w zespole

kreatywność i zdolność do tworzenia angażujących treści reklamowych

zdolność do zarządzania wieloma projektami jednocześnie i pracy w dynamicznym środowisku

HRK E-commerce

Rekrutację prowadzi

Ewelina Kołodziej-Władzińska HRK

Ewelina Kołodziej

HRK Retail, HRK e-Commerce

HRK e-Commerce to zespół, który specjalizuje się w usługach rekrutacyjnych dla branży handlu elektronicznego. HRK Retail specjalizuje się w dostarczaniu usług rekrutacyjnych dla sektora retail. Nasz zespół specjalizuje się w znajdowaniu najwyższej klasy specjalistów w dziedzinie sprzedaży, marketingu cyfrowego, reklamy i nowych mediów.