Store Manager

Dla naszego klienta z branży Fashion poszukujemy osoby, na stanowisko Kierownik Salonu
Jeśli masz pasję do mody, umiejętność motywowania zespołu i chciałbyś/chciałabyś zarządzać salonem modowym, to ta oferta jest właśnie dla Ciebie!

Warszawa, mazowieckie
stacjonarna
umowa o pracę

Zadania:

  • Zarządzanie salonem dbając o jego płynne funkcjonowanie.
  • Motywowanie i integrowanie zespołu poprzez coaching i wspólną pracę.
  • Skrupulatna realizacja tygodniowych planów sprzedaży, w tym aktywna obsługa naszych Klientek i Klientów, zgodnie z naszymi standardami.
  • Analiza i praca ze wskaźnikami sprzedażowymi w celu osiągnięcia wyznaczonych celów.
  • Codzienna opieka nad kolekcją i dbałość o wizualny merchandising (VM).
  • Wzmacnianie ponadczasowego wizerunku marki i naszego unikalnego

Wymagania:

  • Minimum pół roku doświadczenia na stanowisku Kierownika Sklepu w branży fashion lub pokrewnej.
  • Umiejętność motywowania i rozwijania pracowników.
  • Wysoka orientacja na wyniki.
  • Pasja i zaangażowanie w dziedzinie mody.
  • Umiejętność pracy ze wskaźnikami sprzedażowymi.
  • Wyjątkowe podejście do Klienta, tworzenie trwałych relacji.

Oferujemy:

  • Premie za realizację sprzedaży
  • Możliwość dalszego rozwoju w roli kierowniczej.
  • Stabilność zatrudnienia na podstawie umowy o pracę.
  • Kompleksowy 3-tygodniowy program szkoleniowy przygotowujący do roli kierownika.
  • Dodatkowe benefity: karta Multisport, ubezpieczenie na życie, prywatna opieka medyczna.
HRK Retail, Ecommerce

Rekrutację prowadzi

Sławomir Wesołowski

HRK Retail, HRK e-Commerce

HRK e-Commerce to zespół, który specjalizuje się w usługach rekrutacyjnych dla branży handlu elektronicznego. HRK Retail specjalizuje się w dostarczaniu usług rekrutacyjnych dla sektora retail. Nasz zespół specjalizuje się w znajdowaniu najwyższej klasy specjalistów w dziedzinie sprzedaży, marketingu cyfrowego, reklamy i nowych mediów.