Strategic Sourcing Manager – Indirect

Warszawa, mazowieckie
hybrydowa
umowa o pracę

Zakres obowiązków:

  • Odpowiedzialność za  zakupy strategiczne usług na poziomie międzynarodowym (zwłaszcza zarządzanie obiektami, zarządzanie odpadami, usługi kadrowe, usługi profesjonalne)
  • Definiowanie i wdrażanie strategii zakupowych dla zarządzanych przez Ciebie grup produktowych
  • Centralne negocjacje
  • Regularny przegląd sytuacji kosztowej i zaopatrzeniowej w ramach międzynarodowych projektów w celu optymalizacji
  • Międzynarodowe zarządzanie dostawcami, w tym aktywne poszukiwanie możliwych alternatyw

Wymagania:

  • Biegła znajomość języka niemieckiego i angielskiego
  • Doświadczenie w realizacji strategicznych zagadnień zakupowych o zasięgu mięzynarodowym
  • Doświadczenie w zarządzaniu projektami
  • Dodatkowym atutem będzie doświadczenie z zakupach usług (facility management, professional services)

Oferujemy:

  • Szeroki pakiet benefitów pozapłacowych
  • Możlwiość pracy w modelu hybrydowym
  • System premiowy
  • Możliwość rozwoju w środowisku międzynarodowym

Rekrutację prowadzi

Julia Rucińska