Technolog

HRK S.A. dla swojego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej z branży technicznej, poszukuje kandydata na stanowisko:

Ozimek, opolskie
stacjonarna
umowa o pracę

Zadania:

  • opracowywanie dokumentacji technicznej zawierającej:
    – plany operacji technologicznych z przypisanymi warsztatami oraz czasami roboczymi.
    – rysunki wykonawcze oraz złożeniowe
    – instrukcje technologiczne
  • opracowywanie analiz technicznych projektów w tym:
    – kalkulacja pracochłonności
    – analiza możliwości technicznych wytworzenia
  • opracowywanie normatywów/kalkulatorów technologicznych
  • wsparcie techniczne z produkcją przy realizowanych projektach
  • analiza procesów produkcyjnych pod kątem optymalizacji kosztowej
  • wdrażanie zmian w procesie produkcyjnym w celu optymalizacji procesu

Wymagania:

  • wykształcenie średnie, wyższe w zakresie technologii mechanicznej, konstrukcji spawanych lub pokrewne – preferowany kierunek Mechanika i Budowa Maszyn
  • znajomość procesów technologicznych w branży stalowej takich jak: cięcie termiczne, obróbka skrawaniem, obróbka cieplna, obróbka plastyczna, procesy spawalnicze, obróbki ściernej
  • bardzo dobra znajomość zasad tworzenia i czytania rysunku technicznego
  • praktyczna znajomość programów klasy CAD/CAM
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS office a w szczególności MS Excel
  • mile widziana znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym (B1)
  • umiejętność pracy w zespole
  • inicjatywy i samodzielności w działaniu
  • sumienność w realizacji powierzonych zadań
  • odpowiedzialność i pracowitość
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • stabilną pracę na pełen etat na podstawie umowy o pracę
  • atrakcyjne zarobki z możliwością wpływania na swoje wynagrodzenie
  • możliwość szybkiego podjęcia pracy
  • szkolenia
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • fundusz socjalny/ dofinansowanie do wypoczynku pracowników
  • dobre warunki ubezpieczenia
  • praca w stabilnej firmie, która jest liderem na rynku w swojej branży

Poznań HRK

Rekrutację prowadzi

Amanda Wróbel

HRK Poznań

Zespół HRK Poznań specjalizuje się w pozyskiwaniu wysoko wykwalifikowanych ekspertów, inżynierów, kierowników oraz osób na stanowiska menedżerskie i zarządcze dla firm działających w Wielkopolsce i na Pomorzu.