Monika, Raporty, praca inżyniera, raport HRK, rynek budowlany, 19.08.2022

Młodzi Inżynierowie 2022

1 min.

Młodzi Inżynierowie 2022

Zapraszamy do zapoznania się z naszym najnowszym raportem „Młodzi Inżynierowie 2022”. Wyniki przeprowadzonego badania, na podstawie których został opracowany raport, pozwoliły nam poznać aktualny profil studentów oraz absolwentów, którzy chcą związać swoją karierę zawodową z branżą budowlaną. Tym samym przekazujemy Państwu aktualną wiedzę na temat oczekiwań młodych inżynierów wobec pracodawców działających w branży budowlanej. W raporcie zostały zawarte kluczowe dla pracodawców informacje dotyczące m.in. planów zawodowych młodych inżynierów, ich oczekiwań wobec organizacji, w której chcieliby pracować, kompetencji językowych oraz pierwszych doświadczeń zawodowych. Jesteśmy przekonani, iż dane zaprezentowane w raporcie będą cennym źródłem wiedzy i pozwolą lepiej poznać młode pokolenie pracowników, które właśnie wchodzi na rynek pracy. Badanie zostało przeprowadzone we współpracy z Polskim Towarzystwem Politechnicznym i Polskim Związkiem Pracodawców Budownictwa.

Życzymy przyjemnej lektury!

Zespół HRK Real Estate & Construction

Newsletter HRK

Bądź na bieżąco z aktualnościami ze świata HR i rynku pracy!

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę HRK S.A. z siedzibą w Warszawie, pl. Bankowy 2, a tym samym na otrzymywanie na mój adres poczty elektronicznej informacji handlowych i marketingowych, materiałów o charakterze informacyjnym oraz promocyjnym, w szczególności raportów, e-booków, materiałów edukacyjnych. Udzielenie zgody jest dobrowolne, ale niezbędne do otrzymania raportu. Zdaję sobie sprawę, że w każdej chwili mogę wycofać swoją zgodę.

Administratorem przekazanych danych osobowych jest HRK S.A. z siedzibą w Warszawie (00-095), Plac Bankowy 2. Pełną informacje na temat przetwarzania danych osobowych znajdują się w naszej Polityce prywatności.