Raporty, rynek budowlany, 14.03.2024

Oczekiwania pracowników i pracowniczek IT 2024

it, praca, serwer, laptop, kobieta w it

Zapraszamy do zapoznania się z raportem „Oczekiwania pracowników i pracowniczek IT w 2024”. W publikacji koncentrujemy się na możliwościach i trudnościach, które stoją przed branżą IT. Wyniki, które prezentujemy w raporcie, pokazują, jak kształtuje się rynek pracy w sektorze technologii informatycznych, jakich zarobków mogą spodziewać się osoby zatrudnione w tej branży, a także jakie są obecne i przewidywane tendencje w IT.

Sektor IT, który przez ostatnie lata szybko się rozwijał, zwolnił tempo. Na sytuację spowolnienia gospodarczego, a co za tym idzie mniejszą dynamikę w IT wpłynęły głównie inflacja i destabilizacja geopolityczna. Kompleksową wiedzę na temat obecnej sytuacji branży z perspektywy pracowników przekazujemy w naszym raporcie. Zawarliśmy w nim dane dotyczące m.in. preferowanej formy zatrudnienia, modelu pracy, ale również najpopularniejszych benefitów pozapłacowych czy angażu na zasadach contractingu.

Jesteśmy przekonani, że dane zaprezentowane w raporcie staną cennym źródłem wiedzy i pozwolą lepiej zrozumieć obecną sytuację na rynku pracy technologii informatycznych.

Pobierz raport

Newsletter HRK

Bądź na bieżąco z aktualnościami ze świata HR i rynku pracy!

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę HRK S.A. z siedzibą w Warszawie, pl. Bankowy 2, a tym samym na otrzymywanie na mój adres poczty elektronicznej informacji handlowych i marketingowych, materiałów o charakterze informacyjnym oraz promocyjnym, w szczególności raportów, e-booków, materiałów edukacyjnych. Udzielenie zgody jest dobrowolne, ale niezbędne do otrzymania raportu. Zdaję sobie sprawę, że w każdej chwili mogę wycofać swoją zgodę.

Administratorem przekazanych danych osobowych jest HRK S.A. z siedzibą w Warszawie (00-095), Plac Bankowy 2. Pełną informacje na temat przetwarzania danych osobowych znajdują się w naszej Polityce prywatności.