Raporty, e-book hr, polski rynek pracy, rynek pracy, wojna na ukrainie, 05.12.2022

Polski rynek pracy w 2022 roku a wojna na Ukrainie

1 min.

E-book: Polski rynek pracy w 2022 roku a wojna na Ukrainie

Braki kadrowe w Polsce doskwierają coraz większej liczbie branż. Coraz więcej firm deklaruje gotowość do zatrudniania uchodźców. W jakich branżach i na jakich stanowiskach mogą znaleźć zatrudnienie? Jakie kompetencje powinni posiadać? W e-booku „Polski rynek pracy w 2022 roku a wojna na Ukrainie” eksperci ds. rekrutacji firmy doradztwa personalnego HRK S.A. odpowiadają na te pytania.

Newsletter HRK

Bądź na bieżąco z aktualnościami ze świata HR i rynku pracy!

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę HRK S.A. z siedzibą w Warszawie, pl. Bankowy 2, a tym samym na otrzymywanie na mój adres poczty elektronicznej informacji handlowych i marketingowych, materiałów o charakterze informacyjnym oraz promocyjnym, w szczególności raportów, e-booków, materiałów edukacyjnych. Udzielenie zgody jest dobrowolne, ale niezbędne do otrzymania raportu. Zdaję sobie sprawę, że w każdej chwili mogę wycofać swoją zgodę.

Administratorem przekazanych danych osobowych jest HRK S.A. z siedzibą w Warszawie (00-095), Plac Bankowy 2. Pełną informacje na temat przetwarzania danych osobowych znajdują się w naszej Polityce prywatności.