Executive Director odpowiedzialna za zespoły HRK Financial Markets oraz HRK Quant & Data Science. Zarządza zespołem konsultantów specjalizujących się w rekrutacji w sektorze usług finansowych. Odpowiada również za obsługę projektów managerskich i Executive Search dla klientów z branży bankowej i ubezpieczeniowej.

Od 15 lat związana z rynkiem rekrutacji i HR. Początkowo rekrutowała regionalnych sprzedawców do bankowości w Citibank Handlowy, Deutsche Bank i Raiffeisen Bank. Od 2012 w HRK wspiera klientów działających na rynkach finansowych w budowaniu efektywnych zespołów produktowych, sprzedażowych, marketingowych, a także z zakresu data science.

Absolwentka Uniwersytetu im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie.

Newsletter HRK

Bądź na bieżąco z aktualnościami ze świata HR i rynku pracy!

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę HRK S.A. z siedzibą w Warszawie, pl. Bankowy 2, a tym samym na otrzymywanie na mój adres poczty elektronicznej informacji handlowych i marketingowych, materiałów o charakterze informacyjnym oraz promocyjnym, w szczególności raportów, e-booków, materiałów edukacyjnych. Udzielenie zgody jest dobrowolne, ale niezbędne do otrzymania raportu. Zdaję sobie sprawę, że w każdej chwili mogę wycofać swoją zgodę.

Administratorem przekazanych danych osobowych jest HRK S.A. z siedzibą w Warszawie (00-095), Plac Bankowy 2. Pełną informacje na temat przetwarzania danych osobowych znajdują się w naszej Polityce prywatności.