Mikołaj
Zbudniewek

Business Development Director

Mikołaj Zbudniewek Executive Director HRK

Business Development Director odpowiedzialny za rozwój zespołu HRK ICT, który realizuje projekty rekrutacyjne z zakresu IT. Mikołaj specjalizuje się w stanowiskach związanych z cybersecurity, devops i rekrutacji na pozycje managerskie. Pracuje głównie z klientami z rynków finansowych, ubezpieczeniowych, logistycznych, mobilnych i bezpieczeństwa.

Posiada ponad 10 lat doświadczenia w realizacji projektów rekrutacyjnych dla klientów z branży IT. Specjalizuje się w profilach stanowisk powiązanych z bezpieczeństwem, kierowniczych oraz unikalnych programistów jak Scala i Cobol.

Absolwent zarządzania przedsiębiorstwem na Akademii Nauk Stosowanych im. Stefana Batorego w Skierniewicach.

Newsletter HRK

Bądź na bieżąco z aktualnościami ze świata HR i rynku pracy!

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę HRK S.A. z siedzibą w Warszawie, pl. Bankowy 2, a tym samym na otrzymywanie na mój adres poczty elektronicznej informacji handlowych i marketingowych, materiałów o charakterze informacyjnym oraz promocyjnym, w szczególności raportów, e-booków, materiałów edukacyjnych. Udzielenie zgody jest dobrowolne, ale niezbędne do otrzymania raportu. Zdaję sobie sprawę, że w każdej chwili mogę wycofać swoją zgodę.

Administratorem przekazanych danych osobowych jest HRK S.A. z siedzibą w Warszawie (00-095), Plac Bankowy 2. Pełną informacje na temat przetwarzania danych osobowych znajdują się w naszej Polityce prywatności.