Kadra Zarządzająca

Dyrektor Zakładu Produkcyjnego

Naszym Klientem jest firma produkcyjna z branży FMCG, właściciel uznanych marek zlokalizowany w powiecie kozienickim (woj. mazowieckie). W związku z planami dalszego rozwoju aktualnie poszukujemy doświadczonej osoby na stanowisko:

Kozienice, mazowieckie
stacjonarna
umowa o pracę

Zakres zadań:

Zarządzanie i nadzór nad operacyjnymi procesami produkcyjnymi w zakładzie i zapewnianie maksymalizacji  ich efektywności, w tym:

  • Opracowywanie i wdrażanie strategii produkcyjnej oraz planów działań w celu osiągnięcia celów operacyjnych i finansowych
  • Kierowanie zespołem produkcyjnym: nadzór nad szkoleniem, motywacją i rozwijaniem personelu
  • Monitorowanie i kontrola budżetu zakładu produkcji, identyfikowanie obszarów do oszczędności i optymalizacji kosztów
  • Zapewnienie przestrzegania przepisów i standardów związanych z produkcją spożywczą, w tym kwestii bezpieczeństwa i zrównoważonego rozwoju
  • Zapewnienie prawidłowej realizacji procesów produkcyjnych pod kątem jakościowym i technologicznym, aby wszystkie produkty spełniały ustalone standardy
  • Wdrażanie systemów zarządzania jakością, zapewniając zgodność z normami i standardami branżowymi
  • Zarządzanie inwestycjami w zakładzie produkcyjnym, identyfikując i oceniając nowe możliwości inwestycyjne oraz monitorując istniejące inwestycje
  • Optymalizacja łańcucha dostaw, w tym skupowanie surowców, zarządzanie zapasami i logistyką, aby zapewnić ciągłość produkcji
  • Współpraca z innymi działami, takimi jak dział marketingu, sprzedaży i finansów, w celu koordynacji działań i osiągnięcia celów firmy
  • Wprowadzanie wskaźników efektywności, analizowanie danych operacyjnych i finansowych w celu oceny wydajności oraz dostosowywania strategii
  • Odpowiedzialność za działania z zakresu CSR (Społecznej Odpowiedzialności Biznesu), w tym monitorowanie i udział w inicjatywach społecznych i środowiskowych

Oczekiwania Klienta:

  • Doświadczenie zawodowe w branży produkcji FMCG na analogicznym stanowisku – minimum 5 lat
  • Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki związane z produkcją, inżynierią lub zarządzaniem
  • Umiejętność zarządzania zespołem oraz doskonałe umiejętności interpersonalne
  • Nastawienia na promowanie otwartego myślenia i innowacyjności w zespole, wspieranie rozwoju pracowników i umożliwianie wprowadzania zmian
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie minimum komunikatywnym
  • Znajomość przepisów i standardów dotyczących produkcji spożywczej
  • Doskonałe umiejętności planowania, organizacji i podejmowania decyzji
  • Umiejętność pracy pod presją i podejmowania szybkich decyzji
  • Zdolność do analizy danych i wyciągania wniosków
  • Umiejętność negocjacji i rozwiązywania konfliktów
  • Umiejętność zarządzania inwestycjami i wprowadzania wskaźników efektywności
  • Otwartość na innowacje i zdolność do optymalizacji zasobów
  • Prawo jazdy kat. B

Klient oferuje:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w przedsiębiorstwie nastawionym na rozwój
  • Możliwość wprowadzania usprawnień i optymalizacji – udział w procesach decyzyjnych
  • Narzędzia pracy – telefon, laptop, samochód służbowy
  • Możliwość udziału w szkoleniach i kursach finansowanych przez pracodawcę
  • Premię za realizację celów
  • Dostęp do świadczeń z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych
HRK Poznań

Rekrutację prowadzi

Dariusz Obuchowicz HRK

Dariusz Obuchowicz

HRK Poznań

Zespół HRK Poznań specjalizuje się w pozyskiwaniu wysoko wykwalifikowanych ekspertów, inżynierów, kierowników oraz osób na stanowiska menedżerskie i zarządcze dla firm działających w Wielkopolsce i na Pomorzu.