IT

IT Security Engineer

Dla jednego z naszych klientów, poszukujemy IT Security Engineera z doświadczeniem we wdrażaniu produktów/systemów.

Warszawa, mazowieckie
hybrydowa
umowa o pracę
Wynagrodzenie od 15000 zł brutto do 18000 zł brutto

Zadania:

  • Wdrażanie i wspieranie klientów w procesach wdrożeniowych i utrzymaniowych systemów bezpieczeństwa m.in. DLP, PAM, NGFW/IPS, NDR;
  • Przygotowanie koncepcji oraz konfiguracji rozwiązań bezpieczeństwa;
  • Udział w projektach związanych z rozbudową infrastruktury bezpieczeństwa klienta;
  • Aktualizowanie i tworzenie dokumentacji technicznych oraz procedur;
  • Analiza incydentów bezpieczeństwa;
  • Prowadzenie szkoleń i prezentacji technicznych dla klientów;
  • Współpraca z Vendorami: Symantec, Delinea, Check Point, Fortinet, Infoblox, Cisco, OpenText

Wymagania:

  • Minimum 3 lata na stanowisku związanym z bezpieczeństwem, w tym 1 rok we wdrażaniu produktów
  • Wiedza z zakresu wdrażania i obsługi produktów klasy DLP, PAM, NGFW/IPS, NDR
  • Certyfikaty branżowe potwierdzające zdobyte umiejętności z zakresu DLP / PAM / NGFW byłyby dodatkowym atutem
  • Dobra znajomość zasad działania TCP/IP
  • Dobra znajomość systemów Windows i Linux
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie pozwalającym na tworzenie i analizę dokumentacji technicznej, jak również na kontakt z zagranicznym supportem
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o UoP (+/- 17k brutto) lub B2B (+/- 19k netto + VAT)
  • Udział w ciekawych projektach z zakresu bezpieczeństwa IT
  • Dostęp do szkoleń i certyfikacji branżowych
ICT HRK

Rekrutację prowadzi

Katarzyna Wysocka HRK

Katarzyna Wysocka

HRK ICT

Zespół HRK ICT specjalizuje się w rekrutacji managerów i ekspertów na potrzeby firm IT, telekomunikacyjnych oraz na stanowiska związane z informatyką we wszystkich sektorach gospodarki.