Produkcja / Inżynieria

Młodszy Inżynier Produktu

Dla naszego klienta, jednej z najprężniejszych firm na rynku systemów zasilania, magazynów energii dla sektorów energetyki, przemysłu i telekomunikacji, poszukujemy pracownika który będzie uczestniczył w projektach wspierających transformację energetyczną.

Największy kapitał klienta stanowi ponad 25-letnie doświadczenie rynkowe, referencje z tysięcy dostaw i stabilny, kompetentny zespół inżynierski.

Ostrowiec Świętokrzyski, świętokrzyskie
hybrydowa
umowa o pracę
Wynagrodzenie od 8000 zł brutto do 10000 zł brutto

Zadania:

  • Wycena projektów dla Zespołu Sprzedaży w aplikacji Intes 3.3
  • Wsparcie inżynierskie dla procesów przygotowania i realizacji kontraktów
  • Udział w opracowywaniu dokumentacji techniczno- eksploatacyjnych
  • Przygotowywanie dokumentacji wykonawczej dla projektów własnych i zewnętrznych na platformie EPLAN Electric
  • Śledzenie przepisów prawnych dotyczących produktów i nadzór nad spójnością dokumentów
  • Archiwizowanie dokumentacji technicznej
  • Poszukiwanie i wdrażanie innowacji technicznych
  • Doskonalenie i wdrażanie nowych metod projektowanie elektrycznego, w tym metod 3D

Wymagania:

  • Mile widziane doświadczenie przy wykonywaniu wycen, kosztorysów
  • Znajomość programów CAD oraz ePlan będzie dodatkowym atutem
  • Umiejętność obsługi pakietu MS365
  • Dodatkowym atutem będzie znajomość szeroko rozumianych instalacji OZE wraz z magazynami energii
  • Prawo jazdy kat. B
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • Umowa na czas nieokreślony (po okresie próbnym)
  • Praca zdalna
  • System nagród
  • Duże możliwości rozwoju
E&M HRK

Rekrutację prowadzi

Mateusz Czerniakiewicz

HRK Engineering & Manufacturing, HRK Technical Sales & Service

Zespół HRK Engineering & Manufacturing koncentruje się na stanowiskach związanych z inżynierią i technologią w przemyśle. HRK Technical Sales & Service specjalizuje się w pozyskiwaniu specjalistów i managerów ds. sprzedaży produktów i usług przemysłowych i technicznych.