Service Desk Team Leader

Nasz klient jest liderem w swojej branży i obecnie przenosi do Warszawy zespół wsparcia technicznego z rynku Niemieckiego, jest to unikatowa szansa do uczestnictwa w przeniesieniu procesu i jego rozwoju od samego początku.

Warszawa, mazowieckie
hybrydowa
umowa o pracę

Zadania:

  • Zarządzanie i nadzór nad zespołem obsługi technicznej, zapewniając wydajność i efektywność pracy.
  • Przeniesienie procesów z rynku Niemieckiego do Warszawy.
  • Rozwiązywanie trudnych przypadków obsługi klienta i dostarczanie wsparcia technicznego w języku niemieckim.
  • Monitorowanie wskaźników wydajności zespołu i dążenie do osiągnięcia celów.
  • Koordynowanie szkoleń i rozwoju członków zespołu.
  • Raportowanie wyników działalności zespołu.
  • Udoskonalanie procesów obsługi technicznej i współpraca z innymi działami w firmie.

Wymagania:

  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem obsługi technicznej.
  • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego (poziom B2 lub wyższy).
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (poziom B2 lub wyższy).
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne, zarówno w języku niemieckim, jak i angielskim.
  • Umiejętność rozwiązywania problemów i podejmowania decyzji.
  • Zorientowanie na klienta i zdolność do pracy w dynamicznym środowisku.
  • Pozytywne podejście i gotowość do ciągłego rozwoju.

Oferujemy:

  • Konkurencyjne wynagrodzenie.
  • Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku pracy.
  • Przyjazną atmosferę i wsparcie zespołu.
  • Uczestnictwo w tworzeniu nowych struktur organizacyjnych.
  • Benefity pozapłacowe.
SSC/BPO HRK

Rekrutację prowadzi

Mateusz Bazydło HRK

Mateusz Bazydło

HRK SSC/BPO

Zespół HRK SSC/ BPO realizuje profesjonalne rekrutacje w obszarze outsourcingu procesów biznesowych oraz centrów usług wspólnych.