Produkcja / Inżynieria

Lider Produkcji

Dla nadzego Klienta, działającego w branży produkcyjnej, poszukuję Lidera Produkcji.

Żyrardów, mazowieckie
stacjonarna
umowa o pracę

Zadania:

  • Zarządzanie zespołem produkcyjnym (ok. 20 osób) i wyznaczanie priorytetów zmianowych
  • Planowanie pracy operatorów z uwzględnieniem harmonogramu
  • Koordynowanie szkoleń stanowiskowych oraz certyfikacji operatorów produkcji
  • Zapewnienie realizacji planów produkcyjnych i dbanie o jak najwyższą efektywność procesu
  • Praca zgodnie z dokumentacją produkcyjną i wytycznymi zgodnymi z polityką jakości firmy
  • Raportowanie oraz analiza dziennych wyników produkcji, awarii, przestojów maszyn

Wymagania:

  • Min. 3 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • Wykształcenie min. średnie (mile widziane techniczne)
  • Chęć rozwoju, zdobywania nowych kompetencji technicznych i leadershipowych
  • Znajomość narzędzi Lean oraz 5S
  • Znajomość programu SAP lub innego programu klasy ERP oraz pakietu MS Office
  • Chęć pracy w systemie 4 – brygadowym

Oferujemy:

  • Premia roczna ok. 5 % – uzależniona od wyników zakładu i korporacji za poprzedni rok
  • Dofinansowanie do posiłków na stołówce pracowniczej (9 zł dziennie)
  • Opieka medyczna Medicover
  • Dofinansowanie do karty Multisport
  • Ubezpieczenie grupowe UNUM
  • Pakiet benefitów dla rodziców (wyprawki dla dziecka, prezenty na dzień dziecka itd.)
  • Platforma kafeteryjna OpenBenefit
  • Program doceniania i nagradzania pracowników REX
  • ostęp do bezpłatnych platform e-learningowych
  • Darmowy transport dla pracowników z dwóch lokalizacji: Sochaczew i Skierniewice
Engineering & Manufacturing

Rekrutację prowadzi

Ewa Frączek HRK

Ewa Frączek

HRK Engineering & Manufacturing, HRK Technical Sales & Service

Zespół HRK Engineering & Manufacturing koncentruje się na stanowiskach związanych z inżynierią i technologią w przemyśle. HRK Technical Sales & Service specjalizuje się w pozyskiwaniu specjalistów i managerów ds. sprzedaży produktów i usług przemysłowych i technicznych.