Produkcja / Inżynieria

Specjalista ds. Automatyki

Warka, mazowieckie
stacjonarna
umowa o pracę

Zadania:

  • Prowadzenie projektów modernizacyjnych oraz inwestycyjnych, poszukiwanie innowacyjnych rozwiązań w zakresie systemów automatyki i sterowania.

  • Budowanie koncepcji modernizacji, rozbudowy oraz wymiany systemów sterownia oraz urządzeń automatyki obiektowej (w tym koordynowanie przygotowania dokumentacji projektowej).

  • Zarządzanie procesem planowania inwestycji w zakresie automatyzacji zakładu.

  • Wsparcie zespołów Utrzymania Ruchu w obszarze produkcji w zakresie analiz technicznych procesów sterowania oraz zmian programowych.

  • Współpraca projektowa z działami produkcyjnymi i wspomagającymi oraz zarządzanie firmami zewnętrznymi przy realizacji powierzonych zadań.

  • Przygotowanie specyfikacji zapytań ofertowych oraz udział w negocjacjach.

  • Zarządzanie procesem kompletacji dokumentacji technicznej.

  • Okresowa weryfikacja bezpieczeństwa maszynowego w zakresie programów bezpieczeństwa.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne na kierunku: Automatyka i robotyka, Elektronika.

  • Wiedza z zakresu budowy maszyn i urządzeń przemysłowych oraz automatyki przemysłowej.

  • Mile widziana umiejętność analizy programów oraz programowania sterowników PLC (np. Siemens S5, S7).

  • Mile widziana znajomość środowiska projektowego STEP, TIA Portal.

  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku min. 2 lata (jesteśmy również otwarci na absolwentów z mniejszym doświadczeniem zawodowym).

  • Umiejętność przyswajania wiedzy z zakresu instalacji technologicznych oraz maszyn.

  • Umiejętność kreatywnego i analitycznego myślenia, analizy pracy maszyn, czytania dokumentacji elektrycznej, schematów technologicznych P&ID.

  • Znajomość metod zarządzania projektami.

  • Znajomość języka angielskiego min. na poziomie B2.

  • Otwartość na zmiany i umiejętność wprowadzania ich w zespole projektowym.

  • Umiejętność budowania dobrych relacji międzyludzkich i pracy w różnorodnym zespole.

Oferujemy:

  • Wczasy pod grusz.

  • Kafeteria MyBenefit.

  • Opieka medyczna.

  • Ubezpieczenie na życie.

  • Pracowniczy program emerytalny.

  • Szkolenia i działania rozwojowe.

Engineering & Manufacturing

Rekrutację prowadzi

Klaudia Lachowszczak HRK

Klaudia Lachowszczak

HRK Engineering & Manufacturing, HRK Technical Sales & Service

The HRK Engineering & Manufacturing team focuses on engineering and technology-related roles in the industrial industry. HRK Technical Sales & Service specializes in acquiring sales specialists and managers for industrial and technical products and services.