Monika Kostrzewa, Artykuły, hr, hr consulting, 23.05.2024

Usługi HR dla klienta

4 min.

Usługi HR dla klienta

Klienci, którzy współpracują z nami od lat, doceniają przede wszystkim:

Kompleksowość oferty

Do projektów podchodzimy w sposób kompleksowy – posiadamy doświadczenie zarówno w rekrutacji, ocenie kompetencji, employer brandingu oraz obsłudze kadrowo-płacowej. Jesteśmy jednym z największych dostawców ogłoszeń rekrutacyjnych w kraju, a także posiadaczem autorskiego rozwiązania Talent Finder do zarządzania procesami rekrutacji. W ramach współpracy z naszą spółką HRM partners oferujemy również zaawansowany konsulting (m.in. raporty płacowe, systemy wynagrodzeń, systemy kompetencyjne, badania zaangażowania i postaw pracowniczych, zarządzanie talentami). Dla naszych klientów chcemy być centrum wiedzy i kompetencji w obszarze HR.

Profesjonalizm

Od naszych pracowników wymagamy wysokich standardów etycznych oraz profesjonalizmu. Nasi konsultanci są zaangażowani, dobrze znają rynek oraz potrzeby klientów, a także w sposób profesjonalny prowadzą procesy rekrutacyjne.

Doświadczenie

Trzon naszego zespołu stanowi 60 konsultantów specjalizujących się w różnych obszarach HR oraz w obsłudze poszczególnych sektorów gospodarki. Większość z nich to psycholodzy z długoletnim doświadczeniem w doradztwie personalnym.

Innowacyjność

Stale rozwijamy wykorzystywane metodologie i poszerzamy paletę usług. Jesteśmy autorami wielu innowacyjnych rozwiązań, np. Talent Finder, Talent Survey. W codziennej pracy również stosujemy nowoczesne globalne rozwiązania, które pozwalają szybko znaleźć kandydatów najlepiej dopasowanych do potrzeb naszych klientów.

Elastyczność

Wyróżnia nas indywidualne podejście do każdego klienta. Oferta jest każdorazowo przygotowywana w odpowiedzi na potrzeby konkretnej firmy. W zależności od oczekiwań klienta dobierane są odpowiednie narzędzia i metody działania.

Newsletter HRK

Bądź na bieżąco z aktualnościami ze świata HR i rynku pracy!

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę HRK S.A. z siedzibą w Warszawie, pl. Bankowy 2, a tym samym na otrzymywanie na mój adres poczty elektronicznej informacji handlowych i marketingowych, materiałów o charakterze informacyjnym oraz promocyjnym, w szczególności raportów, e-booków, materiałów edukacyjnych. Udzielenie zgody jest dobrowolne, ale niezbędne do otrzymania raportu. Zdaję sobie sprawę, że w każdej chwili mogę wycofać swoją zgodę.

Administratorem przekazanych danych osobowych jest HRK S.A. z siedzibą w Warszawie (00-095), Plac Bankowy 2. Pełną informacje na temat przetwarzania danych osobowych znajdują się w naszej Polityce prywatności.