Podcasty i webinary, experttalks, szkolenie, ZFŚS, 29.12.2023

Expert Talks: Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych

45 min.

Po co w firmie ma działać Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych? Na jakich zasadach można go otworzyć?

  • Co zmieni się w Funduszach Socjalnych w 2024 roku?
  • Na co najczęściej przeznaczane są pieniądze z Funduszu?
  • Co można kupić z Funduszu i na jakich zasadach?

Pracodawca, który utworzy Fundusz będzie mógł finansować działalność socjalną, dofinansować zakładowe obiekty socjalne, a także otworzyć firmowy żłobek, przedszkole lub klub dziecięcy.

W ramach Expert Talks Monika Cieślak, ekspertka ds. wynagrodzeń oraz świadczeń pracowniczych, HRK Payroll Consulting mówi o tym, dlaczego warto i na jakich zasadach skorzystać z ZFŚS.

Bądź na bieżąco z aktualnościami z rynku pracy.

Najnowsze publikacje i przydatną wiedzę w tym obszarze znajdziesz na LinkedIn HRK.

Zapraszamy

Newsletter HRK

Bądź na bieżąco z aktualnościami ze świata HR i rynku pracy!

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę HRK S.A. z siedzibą w Warszawie, pl. Bankowy 2, a tym samym na otrzymywanie na mój adres poczty elektronicznej informacji handlowych i marketingowych, materiałów o charakterze informacyjnym oraz promocyjnym, w szczególności raportów, e-booków, materiałów edukacyjnych. Udzielenie zgody jest dobrowolne, ale niezbędne do otrzymania raportu. Zdaję sobie sprawę, że w każdej chwili mogę wycofać swoją zgodę.

Administratorem przekazanych danych osobowych jest HRK S.A. z siedzibą w Warszawie (00-095), Plac Bankowy 2. Pełną informacje na temat przetwarzania danych osobowych znajdują się w naszej Polityce prywatności.