Podcasty i webinary, payroll consulting, prawo pracy, 29.12.2023

Rynek pracy okiem prawnika: Kiedy praca zdalna może być niebezpieczna?

45 min.

Od 14 marca 2020 r. podczas pracy zdalnej doszło do 23 wypadków, z czego 4 osoby doznały ciężkich obrażeń, a 17 zmarło informuje PIP.

  • Dlaczego w domowych biurach zdarzają się wypadki?
  • Na co zwracać uwagę podczas pracy zdalnej i organizacji przestrzeni w domu?
  • Jakie warunki należy spełnić, żeby móc pracować zdalnie?
  • Do kogo i jak zgłosić wypadek podczas home office?

Do czego zobligowani są pracownicy i pracowniczki, wykonujący pracę zdalną, a co muszą zapewnić im pracodawcy? W tym odcinku Oskar Sobolewski, ekspert emerytalny i rynku pracy HRK Payroll Consulting rozmawia z Maciejem Sikorskim, specjalistą ds. BHP z General Protection & Safety.

Bądź na bieżąco z aktualnościami z rynku pracy.

Najnowsze publikacje i przydatną wiedzę w tym obszarze znajdziesz na LinkedIn HRK.

Zapraszamy!

Newsletter HRK

Bądź na bieżąco z aktualnościami ze świata HR i rynku pracy!

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę HRK S.A. z siedzibą w Warszawie, pl. Bankowy 2, a tym samym na otrzymywanie na mój adres poczty elektronicznej informacji handlowych i marketingowych, materiałów o charakterze informacyjnym oraz promocyjnym, w szczególności raportów, e-booków, materiałów edukacyjnych. Udzielenie zgody jest dobrowolne, ale niezbędne do otrzymania raportu. Zdaję sobie sprawę, że w każdej chwili mogę wycofać swoją zgodę.

Administratorem przekazanych danych osobowych jest HRK S.A. z siedzibą w Warszawie (00-095), Plac Bankowy 2. Pełną informacje na temat przetwarzania danych osobowych znajdują się w naszej Polityce prywatności.