Podcasty i webinary, payroll consulting, praca hybrydowa, praca zdalna, prawo pracy, 12.09.2023

Rośnie apetyt na pracę zdalną. Jaka przyszłość czeka biura?

50 min.

Praca zdalna

Zdalny model pracy narzucony w trakcie pandemii wymógł od firm zmianę przestrzeni biurowych. Normą stały się biurka współdzielone, które ograniczyły liczbę pracowników stacjonarnych. Organizacje inwestują w dostosowanie przestrzeni do charakteru pracy – tworzą sale do spotkań, pracy kreatywnej, skupienia czy działań zespołowych.

  • Jak w praktyce wygląda obecny tryb pracy pracowników i pracowniczek biurowych?
  • Co zmieniła nowelizacja Kodeksu pracy i wprowadzenie od kwietnia 2023 roku pracy zdalnej?
  • Jak pracownicy i pracodawcy postrzegają pracę zdalną, hybrydową i workation?

Do najnowszego odcinka podcastu Oskar Sobolewski zaprosił Dorotę Osiecką, Partner, Director People & Places Advisory z Colliers Define, specjalistkę ds. strategii i projektowania środowisk pracy, która opowiada o trendach związanych z organizacją miejsc pracy oraz potrzebami pracowników i pracowniczek. 

Bądź na bieżąco z aktualnościami z rynku pracy.

Najnowsze publikacje i przydatną wiedzę w tym obszarze znajdziesz na LinkedIn HRK.

Zapraszamy

Newsletter HRK

Bądź na bieżąco z aktualnościami ze świata HR i rynku pracy!

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę HRK S.A. z siedzibą w Warszawie, pl. Bankowy 2, a tym samym na otrzymywanie na mój adres poczty elektronicznej informacji handlowych i marketingowych, materiałów o charakterze informacyjnym oraz promocyjnym, w szczególności raportów, e-booków, materiałów edukacyjnych. Udzielenie zgody jest dobrowolne, ale niezbędne do otrzymania raportu. Zdaję sobie sprawę, że w każdej chwili mogę wycofać swoją zgodę.

Administratorem przekazanych danych osobowych jest HRK S.A. z siedzibą w Warszawie (00-095), Plac Bankowy 2. Pełną informacje na temat przetwarzania danych osobowych znajdują się w naszej Polityce prywatności.