Monika, Raporty, benefity pracownicze, czas pracy, e-book hr, raport HRK, 16.11.2021

Benefity związane z czasem pracy

1 min.

Benefity związane z czasem pracy

Praca zdalna w czasie pandemii COVID-19 i realizacja zadań służbowych z domu przyczyniła się do zmiany nawyków. Prawdą jest, że po kilkunastu miesiącach pandemii, zupełnie inaczej pracujemy w biurze i w domu, mamy inne nawyki i odmienny standard pracy. Wprowadzenie w życie firmy benefitów związanych z czasem pracy może przynieść organizacji wiele korzyści. Pracownicy szczególnie cenią sobie możliwość elastycznego czasu pracy, a co za tym idzie wykonywanie obowiązków zawodowych w formacie, który najbardziej im odpowiada.
Obecnie wielu pracodawców rozważa i planuje powrót pracowników do biur. Sami pracownicy mają jednak odmienne zdania, co do pracy w systemie stacjonarnym. Taka sytuacja powoduje, że przed pracodawcami stoi wyzwanie zapewnienia pracownikom komfortu wykonywania pracy i atrakcyjnych benefitów, a tym samym pozostania atrakcyjnym pracodawcą i zatrzymania pracowników w strukturach firmy. Jakie benefity są dziś w cenie, jeśli na wartości straciły m.in. karty sportowe, dofinansowanie do szkoleń czy udziału w wydarzeniach kulturalnych? Odpowiedź stanowią benefity związane z czasem pracy.

Przeczytaj cały raport

Newsletter HRK

Bądź na bieżąco z aktualnościami ze świata HR i rynku pracy!

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę HRK S.A. z siedzibą w Warszawie, pl. Bankowy 2, a tym samym na otrzymywanie na mój adres poczty elektronicznej informacji handlowych i marketingowych, materiałów o charakterze informacyjnym oraz promocyjnym, w szczególności raportów, e-booków, materiałów edukacyjnych. Udzielenie zgody jest dobrowolne, ale niezbędne do otrzymania raportu. Zdaję sobie sprawę, że w każdej chwili mogę wycofać swoją zgodę.

Administratorem przekazanych danych osobowych jest HRK S.A. z siedzibą w Warszawie (00-095), Plac Bankowy 2. Pełną informacje na temat przetwarzania danych osobowych znajdują się w naszej Polityce prywatności.