Raporty, branża budowlana, raport HRK, 13.05.2024

Budownictwo 2024. Oczekiwania inżynierów z uprawnieniami budowlanymi względem pracodawców

Trendy na rynku budownictwa

Sektor budowlany zmaga się z wahaniami nakładów inwestycyjnych w gospodarce sprzężonych ze zmiennymi kosztami prowadzenia działalności, a także brakiem wykwalifikowanych pracowników i pracowniczek. W nowym raporcie „Budownictwo 2024. Oczekiwania inżynierów z uprawnieniami budowlanymi” HRK zidentyfikowało potrzeby, trudności oraz trendy, które wpływają na elastyczność miejsc pracy i na zwiększenie efektywności i konkurencyjności branży budowlanej.

W raporcie znajdziecie m.in.:

  • Informacje na temat otwartości na pracę w delegacji w różnych grupach wiekowych, wśród kobiet i mężczyzn
  • Wymagania finansowe inżynierów na różnych etapach kariery zawodowej
  • Informacje na temat znajomości języków obcych w tej grupie zawodowej
  • Informacje o tym, jakie benefity cenią inżynierowie w różnym wieku
  • Komentarze ekspertów: przedstawicieli pracodawców, instytucji branżowych oraz doświadczonych rekruterów z zespołu HRK Real Estate & Construction.

Zapraszamy do zapoznania się z materiałem!

Pobierz raport

Newsletter HRK

Bądź na bieżąco z aktualnościami ze świata HR i rynku pracy!

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę HRK S.A. z siedzibą w Warszawie, pl. Bankowy 2, a tym samym na otrzymywanie na mój adres poczty elektronicznej informacji handlowych i marketingowych, materiałów o charakterze informacyjnym oraz promocyjnym, w szczególności raportów, e-booków, materiałów edukacyjnych. Udzielenie zgody jest dobrowolne, ale niezbędne do otrzymania raportu. Zdaję sobie sprawę, że w każdej chwili mogę wycofać swoją zgodę.

Administratorem przekazanych danych osobowych jest HRK S.A. z siedzibą w Warszawie (00-095), Plac Bankowy 2. Pełną informacje na temat przetwarzania danych osobowych znajdują się w naszej Polityce prywatności.