Monika, Raporty, branża finansowa, 10.01.2024

Księgowi 2023. Perspektywa kandydatów i kandydatek

3 min.

Pracujący księgowi

Ostatnie lata to okres częstych modyfikacji w prawie podatkowym. Branżę księgową w nowym roku czeka kolejna rewolucja – wprowadzenie Krajowego Systemu e-Faktur. Jak w tej sytuacji odnajdują się specjalistki i specjaliści ds. rozliczeń? Jak zmiany wpływają na sytuację na rynku pracy w księgowości, pokazuje raport „Księgowi 2023. Perspektywa kandydatów i kandydatek” przygotowany przez HRK i Stowarzyszenie Księgowych w  Polsce Oddział Okręgowy w Warszawie.

Pobierz raport

Czytaj więcej:

Stanowisko: księgowy – charakterystyka zawodu

branża finansowa, Artykuły08.03.2022

Stanowisko: księgowy – charakterystyka zawodu

Zmiany na rynku pracy w instytucjach finansowych

finance, Artykuły18.10.2021

Zmiany na rynku pracy w instytucjach finansowych

kontroler finansowy, wykresy

branża finansowa, Artykuły22.02.2023

Praca kontrolera finansowego – obowiązki, wymagania, zarobki

Newsletter HRK

Bądź na bieżąco z aktualnościami ze świata HR i rynku pracy!

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę HRK S.A. z siedzibą w Warszawie, pl. Bankowy 2, a tym samym na otrzymywanie na mój adres poczty elektronicznej informacji handlowych i marketingowych, materiałów o charakterze informacyjnym oraz promocyjnym, w szczególności raportów, e-booków, materiałów edukacyjnych. Udzielenie zgody jest dobrowolne, ale niezbędne do otrzymania raportu. Zdaję sobie sprawę, że w każdej chwili mogę wycofać swoją zgodę.

Administratorem przekazanych danych osobowych jest HRK S.A. z siedzibą w Warszawie (00-095), Plac Bankowy 2. Pełną informacje na temat przetwarzania danych osobowych znajdują się w naszej Polityce prywatności.