Monika, Raporty, raport HRK, trendy hr, work-life-balance, 21.02.2016

Work-life balance. Niewykorzystany potencjał

2 min.

Work-life balance - niewykorzystany potencjał

Przygotowany przez zespół Employer Branding HRK raport pt. „Work-life balance. Niewykorzystany potencjał” stanowi głos w dyskusji na temat tego, na ile programy wspierające równowagę pomiędzy różnymi sferami życia mogą dziś być skutecznym orężem w walce o pozyskanie i utrzymanie pracowników. Jaką formę przyjmują w organizacjach o najlepszych praktykach rynkowych. Raport powstał w oparciu o analizę ogólnodostępnych źródeł informacji.

W okresie od 15 lipca 2014 do 15 września 2015 r.:
• poddano monitoringowi oferty pracy publikowane w największym polskim portalu rekrutacyjnym pracuj.pl pod kątem hasła work-life balance i jego polskich odpowiedników,
• dokonano przeglądu polskich i międzynarodowych rankingów pracodawców, m.in. Great Place to Work, Firma Przyjazna Mamie, Firma Przyjazna Rodzicom, The 25 Big Companies With The Best Work-Life Balance (Forbes), a także artykułów prasowych i internetowych oraz blogów.

Przeczytaj cały raport:

Newsletter HRK

Bądź na bieżąco z aktualnościami ze świata HR i rynku pracy!

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę HRK S.A. z siedzibą w Warszawie, pl. Bankowy 2, a tym samym na otrzymywanie na mój adres poczty elektronicznej informacji handlowych i marketingowych, materiałów o charakterze informacyjnym oraz promocyjnym, w szczególności raportów, e-booków, materiałów edukacyjnych. Udzielenie zgody jest dobrowolne, ale niezbędne do otrzymania raportu. Zdaję sobie sprawę, że w każdej chwili mogę wycofać swoją zgodę.

Administratorem przekazanych danych osobowych jest HRK S.A. z siedzibą w Warszawie (00-095), Plac Bankowy 2. Pełną informacje na temat przetwarzania danych osobowych znajdują się w naszej Polityce prywatności.