Justyna
Lipowska

Executive Director

Managerka z wieloletnim doświadczeniem specjalizująca się w doradztwie personalnym wspierającym liderów i liderki w rozwoju ich kariery zawodowej.

Przygotowała i przeprowadziła z sukcesem kilkaset projektów Assessment i Development Center, a także indywidualne oceny kadry kierowniczej i zarządczej. Zrealizowała również wiele zarówno indywidualnych, jak i grupowych projektów z zakresu outplacementu. Jest trenerką i prowadzi szkolenia managerskie z zakresu skutecznych metod rekrutacji, komunikacji, zarządzania konfliktami oraz zmianą, a także metod oceny kompetencji pracowników, prowadzenia rozmów oceniających, technik motywowania i innych narzędzi wspierających rozwój.   

Justyna ukończyła Wydział Socjologii Uniwersytetu Warszawskiego oraz Podyplomowych Studiów z Zarządzania Kompetencjami na Akademii Leona Koźmińskiego. Jest absolwentką szeregu programów szkoleniowych oraz posiada certyfikaty znajomości kluczowych narzędzi wykorzystywanych w nowoczesnym HR. Posiada akredytację Insigths, SHL, PsychTech oraz Thomas. 

Pozostali członkowie zespołu liderskiego

Edyta

Bar

Dyrektorka Działu Usług Płacowych, HRK Payroll Consulting
Czytaj dalej

Ewa

Ślusarczyk-Bajer

Dyrektorka Działu Usług Kadrowych, HRK Payroll Consulting
Czytaj dalej

Paweł

Żywiec

Executive Director
Czytaj dalej

Aneta

Czarnek

Executive Director
Czytaj dalej

Newsletter HRK

Bądź na bieżąco z aktualnościami ze świata HR i rynku pracy!

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę HRK S.A. z siedzibą w Warszawie, pl. Bankowy 2, a tym samym na otrzymywanie na mój adres poczty elektronicznej informacji handlowych i marketingowych, materiałów o charakterze informacyjnym oraz promocyjnym, w szczególności raportów, e-booków, materiałów edukacyjnych. Udzielenie zgody jest dobrowolne, ale niezbędne do otrzymania raportu. Zdaję sobie sprawę, że w każdej chwili mogę wycofać swoją zgodę.

Administratorem przekazanych danych osobowych jest HRK S.A. z siedzibą w Warszawie (00-095), Plac Bankowy 2. Pełną informacje na temat przetwarzania danych osobowych znajdują się w naszej Polityce prywatności.