Ewa
Ślusarczyk-Bajer

Dyrektor Działu Usług Kadrowych

Obecnie pełni funkcję dyrektorki działu usług kadrowych.  W HRK przez 16 lat prowadziła wewnętrzną obsługę spółek, tworząc wewnętrzne regulaminy, zarządzenia, instrukcje, wytyczne. 

Od 1997 roku zdobywała doświadczenie w obszarze HR. Jest autorką i współautorką oferowanych klientom payrollowym wzorów dokumentów, wytycznych, procedur, umów o współpracy, informacji o zmianach w prawie. Jest szkoleniowcem systemu TETA HR oraz innowatorem w zakresie zmian systemowych (np. wdrożenie rozwiązań dot. PPK w 2019 r. i ponownie w 2023 r. w ramach tzw. autozapisu). Współautorka rozwiązań CRM-owych, HRM-owych. 

Absolwentka Wyższej Szkoły Handlu i Prawa (aktualnie uczelnia Łazarskiego). Ukończyła studia podyplomowe z zakresu psychologii i socjologii w zarządzaniu zasobami ludzkimi (Wyższa Szkoła Menadżerów), prawa pracy (Uniwersytet Jagielloński) oraz ochrony danych osobowych (Akademia Leona Koźmińskiego). 

 

Pozostali członkowie zespołu liderskiego

Aneta

Czarnek

Executive Director
Czytaj dalej

Marcin

Iwaniec

Senior Executive Director
Czytaj dalej

Paweł

Żywiec

Executive Director
Czytaj dalej

Edyta

Bar

Dyrektorka Działu Usług Płacowych, HRK Payroll Consulting
Czytaj dalej

Newsletter HRK

Bądź na bieżąco z aktualnościami ze świata HR i rynku pracy!

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę HRK S.A. z siedzibą w Warszawie, pl. Bankowy 2, a tym samym na otrzymywanie na mój adres poczty elektronicznej informacji handlowych i marketingowych, materiałów o charakterze informacyjnym oraz promocyjnym, w szczególności raportów, e-booków, materiałów edukacyjnych. Udzielenie zgody jest dobrowolne, ale niezbędne do otrzymania raportu. Zdaję sobie sprawę, że w każdej chwili mogę wycofać swoją zgodę.

Administratorem przekazanych danych osobowych jest HRK S.A. z siedzibą w Warszawie (00-095), Plac Bankowy 2. Pełną informacje na temat przetwarzania danych osobowych znajdują się w naszej Polityce prywatności.