Edyta
Bar

Dyrektorka Działu Usług Płacowych

Edyta, jako Dyrektorka Działu Usług Płacowych w HRK Payroll Consulting, zarządza kilkudziesięcioosobowym zespołem ekspertek i ekspertów obsługujących klientów HRK Payroll Consulting w zakresie płac.

Od 2003 współtworzy i rozbudowuje zespół Payroll Consulting w HRK. Wdraża nowe projekty, planuje i nadzoruje zmiany, zarządza procesami płacowymi. 

Od początku kariery zawodowej jest związana z obszarem płac. Pierwsze doświadczenia zdobywała pracując w Empik i Carrefour. 

Ukończyła zarządzanie i marketing na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie. 

Pozostali członkowie zespołu liderskiego

Marcin

Iwaniec

Senior Executive Director
Czytaj dalej

Mateusz

Bazydło

Senior Executive Director
Czytaj dalej

Ewa

Ślusarczyk-Bajer

Dyrektorka Działu Usług Kadrowych, HRK Payroll Consulting
Czytaj dalej

Aneta

Czarnek

Executive Director
Czytaj dalej

Newsletter HRK

Bądź na bieżąco z aktualnościami ze świata HR i rynku pracy!

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę HRK S.A. z siedzibą w Warszawie, pl. Bankowy 2, a tym samym na otrzymywanie na mój adres poczty elektronicznej informacji handlowych i marketingowych, materiałów o charakterze informacyjnym oraz promocyjnym, w szczególności raportów, e-booków, materiałów edukacyjnych. Udzielenie zgody jest dobrowolne, ale niezbędne do otrzymania raportu. Zdaję sobie sprawę, że w każdej chwili mogę wycofać swoją zgodę.

Administratorem przekazanych danych osobowych jest HRK S.A. z siedzibą w Warszawie (00-095), Plac Bankowy 2. Pełną informacje na temat przetwarzania danych osobowych znajdują się w naszej Polityce prywatności.