Edyta
Bar

Dyrektorka Działu Usług Płacowych

Edyta, jako Dyrektorka Działu Usług Płacowych w HRK Payroll Consulting, zarządza kilkudziesięcioosobowym zespołem ekspertek i ekspertów obsługujących klientów HRK Payroll Consulting w zakresie płac.

Od 2003 współtworzy i rozbudowuje zespół Payroll Consulting w HRK. Wdraża nowe projekty, planuje i nadzoruje zmiany, zarządza procesami płacowymi. 

Od początku kariery zawodowej jest związana z obszarem płac. Pierwsze doświadczenia zdobywała pracując w Empik i Carrefour. 

Ukończyła zarządzanie i marketing na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie. 

Pozostali członkowie zespołu liderskiego

Ewa

Ślusarczyk-Bajer

Dyrektorka Działu Usług Kadrowych, HRK Payroll Consulting
Czytaj dalej

Justyna

Lipowska

Executive Director
Czytaj dalej

Marcin

Iwaniec

Senior Executive Director
Czytaj dalej

Mateusz

Bazydło

Senior Executive Director
Czytaj dalej

Newsletter HRK

Bądź na bieżąco z aktualnościami ze świata HR i rynku pracy!

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę HRK S.A. z siedzibą w Warszawie, pl. Bankowy 2, a tym samym na otrzymywanie na mój adres poczty elektronicznej informacji handlowych i marketingowych, materiałów o charakterze informacyjnym oraz promocyjnym, w szczególności raportów, e-booków, materiałów edukacyjnych. Udzielenie zgody jest dobrowolne, ale niezbędne do otrzymania raportu. Zdaję sobie sprawę, że w każdej chwili mogę wycofać swoją zgodę.

Administratorem przekazanych danych osobowych jest HRK S.A. z siedzibą w Warszawie (00-095), Plac Bankowy 2. Pełną informacje na temat przetwarzania danych osobowych znajdują się w naszej Polityce prywatności.