Mateusz
Bazydło

Senior Executive Director

Mateusz Bazydło Senior Executive Director HRK

W HRK pełni rolę Senior Executive Directora. Odpowiada za rozwój zespołu HRK SSC/BPO.

Posiada 10-letnie doświadczenie w rekrutacji. Od początku kariery zawodowej wspiera klientów z branży centrów usług wspólnych. Wraz z podległymi zespołami, z sukcesem zrealizował ponad 1000 procesów rekrutacyjnych dla tego sektora.

Studiował ekonomię na Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie, a także psychologię i zarządzanie na Akademii im. Leona Koźmińskiego.

Pozostali członkowie zespołu liderskiego

Marcin

Iwaniec

Senior Executive Director
Czytaj dalej

Aneta

Czarnek

Executive Director
Czytaj dalej

Paweł

Żywiec

Executive Director
Czytaj dalej

Ewa

Ślusarczyk-Bajer

Dyrektorka Działu Usług Kadrowych, HRK Payroll Consulting
Czytaj dalej

Newsletter HRK

Bądź na bieżąco z aktualnościami ze świata HR i rynku pracy!

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę HRK S.A. z siedzibą w Warszawie, pl. Bankowy 2, a tym samym na otrzymywanie na mój adres poczty elektronicznej informacji handlowych i marketingowych, materiałów o charakterze informacyjnym oraz promocyjnym, w szczególności raportów, e-booków, materiałów edukacyjnych. Udzielenie zgody jest dobrowolne, ale niezbędne do otrzymania raportu. Zdaję sobie sprawę, że w każdej chwili mogę wycofać swoją zgodę.

Administratorem przekazanych danych osobowych jest HRK S.A. z siedzibą w Warszawie (00-095), Plac Bankowy 2. Pełną informacje na temat przetwarzania danych osobowych znajdują się w naszej Polityce prywatności.