Paweł
Żywiec

Executive Director

Executive Director odpowiedzialny za zespół HRK Real Estate & Construction oraz HRK Energy. Zarządza zespołem konsultantów specjalizujących się w rekrutacji w sektorze usług budowlanych i energetycznych. Odpowiada również za obsługę projektów managerskich i Executive Search.

Od ponad 12 lat związany z rekrutacją specjalistów oraz wyższej kadry managerskiej, w tym na poziomie CEE, w budownictwie, energetyce oraz w obszarze nieruchomości. W trakcie swojej kariery zawodowej prowadził procesy rekrutacyjne dla międzynarodowych firm realizujących inwestycje w obszarach budownictwa ogólnego, drogowego, mostowego, kolejowego, hydrotechnicznego czy energetycznego. Ponadto prowadził projekty dla deweloperów i firm sieciowych.

Jest reprezentantem HRK w Polskim Związku Pracodawców Budownictwa.

Paweł ukończył studia magisterskie na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie. Jest także absolwentem studiów podyplomowych z zakresu doradztwa zawodowego, zarządzania karierą i coachingu na SGH. 

Pozostali członkowie zespołu liderskiego

Mateusz

Bazydło

Senior Executive Director
Czytaj dalej

Ewa

Ślusarczyk-Bajer

Dyrektorka Działu Usług Kadrowych, HRK Payroll Consulting
Czytaj dalej

Edyta

Bar

Dyrektorka Działu Usług Płacowych, HRK Payroll Consulting
Czytaj dalej

Marcin

Iwaniec

Senior Executive Director
Czytaj dalej

Newsletter HRK

Bądź na bieżąco z aktualnościami ze świata HR i rynku pracy!

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę HRK S.A. z siedzibą w Warszawie, pl. Bankowy 2, a tym samym na otrzymywanie na mój adres poczty elektronicznej informacji handlowych i marketingowych, materiałów o charakterze informacyjnym oraz promocyjnym, w szczególności raportów, e-booków, materiałów edukacyjnych. Udzielenie zgody jest dobrowolne, ale niezbędne do otrzymania raportu. Zdaję sobie sprawę, że w każdej chwili mogę wycofać swoją zgodę.

Administratorem przekazanych danych osobowych jest HRK S.A. z siedzibą w Warszawie (00-095), Plac Bankowy 2. Pełną informacje na temat przetwarzania danych osobowych znajdują się w naszej Polityce prywatności.