Paweł
Żywiec

Executive Director

Executive Director odpowiedzialny za zespół HRK Real Estate & Construction oraz HRK Energy. Zarządza zespołem konsultantów specjalizujących się w rekrutacji w sektorze usług budowlanych i energetycznych. Odpowiada również za obsługę projektów managerskich i Executive Search.

Od ponad 12 lat związany z rekrutacją specjalistów oraz wyższej kadry managerskiej, w tym na poziomie CEE, w budownictwie, energetyce oraz w obszarze nieruchomości. W trakcie swojej kariery zawodowej prowadził procesy rekrutacyjne dla międzynarodowych firm realizujących inwestycje w obszarach budownictwa ogólnego, drogowego, mostowego, kolejowego, hydrotechnicznego czy energetycznego. Ponadto prowadził projekty dla deweloperów i firm sieciowych.

Paweł ukończył studia magisterskie na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie. Jest także absolwentem studiów podyplomowych z zakresu doradztwa zawodowego, zarządzania karierą i coachingu na SGH. 

 

Pozostali członkowie Executive Board

Marcin

Iwaniec

Senior Executive Director
Czytaj dalej

Justyna

Lipowska

Executive Director
Czytaj dalej

Mateusz

Bazydło

Senior Executive Director
Czytaj dalej
Aneta Czernek_Executive Director, HRK

Aneta

Czarnek

Executive Director
Czytaj dalej

Newsletter HRK

Bądź na bieżąco z aktualnościami ze świata HR i rynku pracy!

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę HRK S.A. z siedzibą w Warszawie, pl. Bankowy 2, a tym samym na otrzymywanie na mój adres poczty elektronicznej informacji handlowych i marketingowych, materiałów o charakterze informacyjnym oraz promocyjnym, w szczególności raportów, e-booków, materiałów edukacyjnych. Udzielenie zgody jest dobrowolne, ale niezbędne do otrzymania raportu. Zdaję sobie sprawę, że w każdej chwili mogę wycofać swoją zgodę.

Administratorem przekazanych danych osobowych jest HRK S.A. z siedzibą w Warszawie (00-095), Plac Bankowy 2. Pełną informacje na temat przetwarzania danych osobowych znajdują się w naszej Polityce prywatności.