Podcasty i webinary, payroll consulting, 13.02.2024

HRK Insights: Jak liczyć lukę płacową?

50 min.

luka płacowa, kobieta i mężczyzna

Nowa dyrektywa Unii Europejskiej w sprawie luki płacowej ma wejść w życie w Polsce w czerwcu 2026.

  • Jakie są jej główne założenia?
  • Jakie obowiązki dla pracodawców wprowadza?

Nowa dyrektywa w sprawie luki płacowej będzie wprowadzała większą transparentność zasad wynagradzania oraz równość wynagrodzeń między kobietami i mężczyznami.

W ramach HRK INSIGHTS Oskar Sobolewski, ekspert emerytalny i rynku pracy w HRK Payroll Consulting rozmawia wraz z Piotrem Sierocińskim, doradcą HR oraz Łukaszem Sowińskim, dyrektorem ds. personalnych w Agora, na temat wprowadzenia nowej dyrektywy w sprawie luki płacowej.

Najnowsze publikacje i przydatną wiedzę w tym obszarze znajdziesz na www.hrk.pl oraz na naszym profilu LinkedIn.

Zapraszamy!

Newsletter HRK

Bądź na bieżąco z aktualnościami ze świata HR i rynku pracy!

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę HRK S.A. z siedzibą w Warszawie, pl. Bankowy 2, a tym samym na otrzymywanie na mój adres poczty elektronicznej informacji handlowych i marketingowych, materiałów o charakterze informacyjnym oraz promocyjnym, w szczególności raportów, e-booków, materiałów edukacyjnych. Udzielenie zgody jest dobrowolne, ale niezbędne do otrzymania raportu. Zdaję sobie sprawę, że w każdej chwili mogę wycofać swoją zgodę.

Administratorem przekazanych danych osobowych jest HRK S.A. z siedzibą w Warszawie (00-095), Plac Bankowy 2. Pełną informacje na temat przetwarzania danych osobowych znajdują się w naszej Polityce prywatności.