Administracja kadrowo-płacowa

Jesteśmy zaufanym partnerem w obszarze administracji kadrowo-płacowej.

Administracja kadrowo-płacowa HRK Payroll Consulting
Świadczymy usługi outsoursingu administrowania wynagrodzeniami i obsługi kadrowej
Dzięki współpracy z doświadczonymi ekspertkami i ekspertami z zakresu naliczania wynagrodzeń nasi klienci są pewni, że wynagrodzenia pracowników zawsze będą gotowe na czas, a ich naliczanie jest zgodne z obowiązującymi przepisami prawnymi. Nasze usługi obejmują przygotowanie i weryfikację list płac na podstawie przekazanych przez klientów danych, przygotowywanie pasków wynagrodzeniowych i rozliczeń PIT, deklaracji ZUS oraz US, jak również przygotowywanie raportów płacowych.
Kompleksowe wsparcie w zakresie payroll
W ramach administrowania wynagrodzeniami realizujemy m.in. działania z zakresu:
 • Sporządzanie i weryfikacja listy płac zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa pracy i regulacjami wewnętrznymi oraz wytycznymi klienta
 • Przygotowywanie i realizacja przelewów wynagrodzeń na rachunki bankowe pracowników i z tytułu zajęć wynagrodzeń
 • Sporządzanie zestawień niezbędnych do realizacji przez klienta płatności z tytułu składek ZUS i podatku dochodowego
 • Wydruk i przekazywanie do osoby kontaktowej po stronie klienta pasków wynagrodzeń w formie bezpiecznych kopert, lub udostępnianie pasków wynagrodzeń w formie elektronicznej w systemie TETA HRM
 • Sporządzenie i elektroniczna wysyłka miesięcznych deklaracji ZUS - DRA, RCA, RSA, RPA
 • Sporządzanie i elektroniczna wysyłka do Urzędu Skarbowego rocznych deklaracji podatkowych PIT4R i PIT8AR
 • Sporządzanie rocznych deklaracji PIT-11
 • Sporządzanie zaświadczeń o zarobkach dla pracowników i organów instytucji państwowych
Zalety

Wybierz doświadczonego partnera w zakresie usług payroll

Od ponad 20 lat wspieramy polskie i międzynarodowe firmy w zakresie payroll consulting. Jesteśmy zaufanym partnerem firm działających na różnorodnych rynkach i charakteryzujących się zróżnicowaną strukturą. Nasz zespół ekspertek i ekspertów payroll należy do największych i najbardziej doświadczonych na rynku.

 

Jesteśmy dumni z tego, że nasi pracownicy i pracowniczki rozwijają się w zespole HRK Payroll Consulting i pozostają z nami przez lata. Dzięki temu zapewniamy naszym klientom stabilne zespoły obsługowe, które doskonale znają procesy i specyfikę działania obsługiwanych firm.

Usługi kadrowo-płacowe HRK Payroll Consulting

Skontaktuj się z nami!

Małgorzata Wiśniewska-Janus HRK Payroll Consulting

Małgorzata Wiśniewska-Janus

Managing Partner, HRK Payroll Consulting

Zespół HRK Payroll Consulting świadczy usługi z zakresu profesjonalnego zarządzania dokumentacją personalną oraz naliczania wynagrodzeń.

Skontaktuj się z nami!

Monika Korpas

Client Partner & Business Development Manager, HRK Payroll Consulting

Zespół HRK Payroll Consulting świadczy usługi z zakresu profesjonalnego zarządzania dokumentacją personalną oraz naliczania wynagrodzeń.

Proces wdrożenia klienta

Szybkie i efektywne wdrożenie usługi payroll

Dzięki długoletniemu doświadczeniu i dedykowanym dla konkretnych klientów zespołom proces wdrożenia przebiega sprawnie i pozwala na szybkie przejęcie procesu administrowania wynagrodzeniami.

 1. Migracja danych kadrowo-płacowych do systemu TETA

  Zespół wdrożeniowy HRK buduje bazę systemową i rozpoczyna migrację danych kadrowo-płacowych na podstawie formatek migracyjnych otrzymanych od klienta. Migracja odbywa się w dwóch etapach, pierwszy etap po podpisaniu umowy, drugi etap po ostatniej liście płac naliczonej przez klienta lub jego dotychczasowego dostawcę.

 2. Szczegółowa analiza zakresu i zasad współpracy obowiązujących w firmie klienta

  Eksperci kadrowi i płacowi HRK Payroll Consulting dedykowani do prowadzenia procesu wdrożenia organizują odbywają spotkania merytoryczne z przedstawicielami klienta podczas których szczegółowo omawiają wszystkie procesy zachodzące w organizaji. Ich wynikiem jest dokument, który stanowi procedurę współpracy pomiędzy HRK Payroll Consulting i klientem.

 3. Parametryzacja systemu TETA

  Zespół technologiczny HRK Payroll Consulting ustawia system do właściwego naliczania list płac oraz buduje raporty według wymagań klienta.

 4. Przygotowanie testowej listy płac

  Eksperci płacowi HRK Payroll Consulting przeprowadzają testy przeliczenia listy płac.

 5. Start operacyjny

  Po zatwierdzeniu przez klienta wyników testów rusza obsługa.

Know How

Przeczytaj artykuły na temat rekrutacji

Zapoznaj się z przygotowanymi przez nas raportami, artykułami, obejrzyj nasze webinary.

Porozmawiajmy

Po otrzymaniu Twojego zapytania skontaktuje się z Tobą nasz ekspert lub ekspertka, którzy odpowiadają za obszar, którym jesteś zainteresowany.
Napisz do nas
Inne usługi

Wspieramy w efektywnym zarządzaniu procesami HR.

Poznaj inne usługi HR, które świadczymy w HRK!

Dołącz do HRK
Zawsze szukamy nowych talentów
Poszukujemy osób na stanowiska informatyczne, do obsługi oprogramowania, wsparcia technicznego i wdrożenia oraz specjalistów od kadr i płac.
Aktualne rekrutacje

Newsletter HRK

Bądź na bieżąco z aktualnościami ze świata HR i rynku pracy!

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę HRK S.A. z siedzibą w Warszawie, pl. Bankowy 2, a tym samym na otrzymywanie na mój adres poczty elektronicznej informacji handlowych i marketingowych, materiałów o charakterze informacyjnym oraz promocyjnym, w szczególności raportów, e-booków, materiałów edukacyjnych. Udzielenie zgody jest dobrowolne, ale niezbędne do otrzymania raportu. Zdaję sobie sprawę, że w każdej chwili mogę wycofać swoją zgodę.

Administratorem przekazanych danych osobowych jest HRK S.A. z siedzibą w Warszawie (00-095), Plac Bankowy 2. Pełną informacje na temat przetwarzania danych osobowych znajdują się w naszej Polityce prywatności.