Monika, Raporty, raport HRK, relokacja pracowników, 18.12.2018

Kraków, Warszawa, a może inne miasto? Relokacja w branży SSC

2 min.

Relokacja w branży SSC

Rynek centrów usług wspólnych w Polsce jeszcze nigdy nie rozwijał się tak intensywnie, jak obecnie. Każdego roku wzrasta zatrudnienie, któremu towarzyszy wzrost kompleksowości procesów. Największe centra są zlokalizowane w Krakowie, Warszawie, Trójmieście, Wrocławiu, Poznaniu, Katowicach i Łodzi. Kandydaci z branży SSC/BPO mają duże możliwości wyboru pod kątem liczby i rodzajów ofert pracy oraz miejsc zamieszkania. Coraz więcej osób dostrzega korzyści wynikające z relokacji i decyduje się na zmianę pracy połączoną ze zmianą miejsca zamieszkania. Dodatkowo pracodawcy coraz częściej oferują kandydatom pomoc w postaci pakietów relokacyjnych.

W związku z dużą dynamiką zachodzącą na rynku pracy zdecydowaliśmy się na przeprowadzenie badania wśród aktywnych zawodowo osób, zadając im pytania, które pozwolą nam lepiej zgłębić tematykę motywacji i chęci przeprowadzki do innych miast w Polsce. Zdobyte informacje pozwoliły nam uzyskać ciekawe wnioski, które – mamy nadzieję – pozwolą Państwu lepiej zrozumieć rynek kandydata oraz preferencji motywujących do relokacji. W raporcie zawarliśmy również informacje, jakie lokalizacje są ciekawe, a jakie mają jeszcze dużo do zrobienia, aby stały się bardziej atrakcyjne dla kandydatów.

Mam nadzieję, że przedstawione wyniki będą dla Państwa interesujące.
SSC/BPO Team at HRK S.A.

Przeczytaj cały raport:

Newsletter HRK

Bądź na bieżąco z aktualnościami ze świata HR i rynku pracy!

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę HRK S.A. z siedzibą w Warszawie, pl. Bankowy 2, a tym samym na otrzymywanie na mój adres poczty elektronicznej informacji handlowych i marketingowych, materiałów o charakterze informacyjnym oraz promocyjnym, w szczególności raportów, e-booków, materiałów edukacyjnych. Udzielenie zgody jest dobrowolne, ale niezbędne do otrzymania raportu. Zdaję sobie sprawę, że w każdej chwili mogę wycofać swoją zgodę.

Administratorem przekazanych danych osobowych jest HRK S.A. z siedzibą w Warszawie (00-095), Plac Bankowy 2. Pełną informacje na temat przetwarzania danych osobowych znajdują się w naszej Polityce prywatności.