Jacek Olejarz Partner HRK

Jacek jako Partner HRK odpowiada za rozwój zespołów Consumer Goods, Retail, e-Commerce oraz Procurement & Logistics. Bezpośrednio rekrutuje na stanowiska Executive Search, głównie w obszarze sprzedaży i marketingu w Polsce oraz w krajach UE. Dodatkowo pełni funkcję asesora podczas sesji Assessment Center.

Posiada blisko 20-letnie doświadczenie w obsłudze klienta, sprzedaży i branży HR. Początek swojej kariery zawodowej budował w największym koncernie Starwood w branży hotelarskiej, a od 2007 roku w doradztwie personalnym. Podczas swojej pracy był odpowiedzialny za realizację projektów dla czołowych firm z branży FMCG i Retail na stanowiska managerskie i dyrektorskie, zarówno w Polsce, jak i regionie CEE. Zrealizował ponad 400 projektów na stanowiska managerskie średniego i wyższego szczebla oraz ponad 50 projektów Executive Search.

Ukończył zarządzanie w hotelarstwie w Wyższej Szkole Managerskiej w Warszawie. Jest absolwentem studiów podyplomowych na kierunku HR Business Partner prowadzonych przez Akademię im. Leona Koźmińskiego w Warszawie.

Pozostali członkowie zarządu

Wojciech

Malicki

Partner
Czytaj dalej

Zbigniew

Woźniakowski

Prezes
Czytaj dalej

Tomasz

Sokołowski

Wiceprezes
Czytaj dalej
Małgorzata Wiśniewska-Janus HRK

Małgorzata

Wiśniewska-Janus

Partnerka Zarządzająca
Czytaj dalej

Newsletter HRK

Bądź na bieżąco z aktualnościami ze świata HR i rynku pracy!

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę HRK S.A. z siedzibą w Warszawie, pl. Bankowy 2, a tym samym na otrzymywanie na mój adres poczty elektronicznej informacji handlowych i marketingowych, materiałów o charakterze informacyjnym oraz promocyjnym, w szczególności raportów, e-booków, materiałów edukacyjnych. Udzielenie zgody jest dobrowolne, ale niezbędne do otrzymania raportu. Zdaję sobie sprawę, że w każdej chwili mogę wycofać swoją zgodę.

Administratorem przekazanych danych osobowych jest HRK S.A. z siedzibą w Warszawie (00-095), Plac Bankowy 2. Pełną informacje na temat przetwarzania danych osobowych znajdują się w naszej Polityce prywatności.