Małgorzata
Wiśniewska-Janus

Partnerka Zarządzająca

Małgorzata Wiśniewska-Janus HRK Payroll Consulting

Małgorzata pełni rolę Partnerki Zarządzającej HRK Payroll Consulting. Odpowiada za relacje z ponad 200 klientami, których jej zespół obsługuje w zakresie administracji kadrowo-płacowej.

Do HRK S.A. dołączyła w 2003 r. W ciągu 20 lat pracy zbudowała ponad 260-osobowy zespół ekspertek i ekspertów, którzy pracują w 6 miastach.

Od początku kariery zawodowej związana jest z branżą HR. Doświadczenie zdobywała pracując w Take It (H. Neumann Management Group) oraz Job Center.

Jest absolwentką nauk społecznych na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie oraz studiów podyplomowych z zakresu negocjacji i mediacji (Uniwersytet SWPS), zarządzania (Uniwersytet Warszawski) oraz Public Relations (Szkoła Główna Handlowa).

Pozostali członkowie zarządu

Partner HRK Piotr Mazurkiewicz

Piotr

Mazurkiewicz

Partner Zarządzający
Czytaj dalej

Tomasz

Sokołowski

Wiceprezes
Czytaj dalej

Jacek

Olejarz

Partner
Czytaj dalej

Zbigniew

Woźniakowski

Prezes
Czytaj dalej

Newsletter HRK

Bądź na bieżąco z aktualnościami ze świata HR i rynku pracy!

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę HRK S.A. z siedzibą w Warszawie, pl. Bankowy 2, a tym samym na otrzymywanie na mój adres poczty elektronicznej informacji handlowych i marketingowych, materiałów o charakterze informacyjnym oraz promocyjnym, w szczególności raportów, e-booków, materiałów edukacyjnych. Udzielenie zgody jest dobrowolne, ale niezbędne do otrzymania raportu. Zdaję sobie sprawę, że w każdej chwili mogę wycofać swoją zgodę.

Administratorem przekazanych danych osobowych jest HRK S.A. z siedzibą w Warszawie (00-095), Plac Bankowy 2. Pełną informacje na temat przetwarzania danych osobowych znajdują się w naszej Polityce prywatności.