Piotr
Mazurkiewicz

Partner Zarządzający

Partner HRK Piotr Mazurkiewicz

Piotr jako Partner Zarządzający odpowiedzialny jest za usługi rekrutacyjne oraz Executive Search, a także działania marketingowe HRK S.A. Do HRK dołączył w 2005 r. Reprezentuje HRK w ramach Kestria, międzynarodowego stowarzyszenia firm oferujących usługi Executive Search, w którym pełni rolę EMEA Practice Leader Financial Services and Banking.

Posiada wieloletnie doświadczenie w branży finansowej. W latach 1998 – 2001 pracował jako Regional Director w Zurich Insurance Company. Następnie pełnił rolę Development & Training Directora w Credit Suisse Insurance Company. Na początku 2005 r. dołączył do Zepter International, gdzie jako Training Director odpowiadał za działania szkoleniowe. W styczniu 2013 r., podczas rocznej przerwy w pracy w HRK, sprawował funkcję Członka Zarządu – Head of Sales & Marketing w AXA Assistance.

Jest absolwentem studiów z zakresu finansów i bankowości w Wyższej Szkole Bankowej w Poznaniu, a także studiów podyplomowych z zakresu zarządzania projektami. Posiada certyfikat MBA wydany przez Polish Open University – Oxford Brookes University.

Pozostali członkowie zarządu

Zbigniew

Woźniakowski

Prezes
Czytaj dalej
Magdalena Bylinowicz HRK

Magdalena

Bylinowicz

Partnerka
Czytaj dalej

Tomasz

Sokołowski

Wiceprezes
Czytaj dalej
Małgorzata Wiśniewska-Janus HRK

Małgorzata

Wiśniewska-Janus

Partnerka Zarządzająca
Czytaj dalej

Newsletter HRK

Bądź na bieżąco z aktualnościami ze świata HR i rynku pracy!

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę HRK S.A. z siedzibą w Warszawie, pl. Bankowy 2, a tym samym na otrzymywanie na mój adres poczty elektronicznej informacji handlowych i marketingowych, materiałów o charakterze informacyjnym oraz promocyjnym, w szczególności raportów, e-booków, materiałów edukacyjnych. Udzielenie zgody jest dobrowolne, ale niezbędne do otrzymania raportu. Zdaję sobie sprawę, że w każdej chwili mogę wycofać swoją zgodę.

Administratorem przekazanych danych osobowych jest HRK S.A. z siedzibą w Warszawie (00-095), Plac Bankowy 2. Pełną informacje na temat przetwarzania danych osobowych znajdują się w naszej Polityce prywatności.