Partnerka HRK Magdalena Bylinowicz

Magdalena jako Partnerka HRK odpowiada za rozwój zespołów HRK Financial Markets, Quant & Data Science, Legal & Business Advisory. Jest konsultantką Executive Search, doświadczoną asesorką wiodącą, certyfikowaną trenerką SHL oraz Insights Discovery. W HRK przeszła drogę od Account Managerki do pozycji Partnerki.

Przez kilkanaście lat związana zawodowo z instytucjami finansowymi. Pracowała zarówno w strukturach firm finansowych w obszarze sprzedaży, produktowym, serwisowym, jak i rekrutacyjnym. Zarządzała strukturami sprzedażowymi w instytucjach finansowych oraz firmie medycznej. Pracowała jako konsultantka biznesowa na rzecz instytucji finansowych, sektora prawnego oraz professional services. Z konsultingiem HR związana jest od 2006 roku. Doświadczenie zdobywała pracując jako Partnerka w firmie świadczącej usługi z zakresu Executive Search.

Ukończyła magisterskie, a następnie doktoranckie studia historyczne na Uniwersytecie Wrocławskim. Absolwentka studiów podyplomowych z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi w Wyższej Szkole Zarządzania Personelem w Warszawie.

Pozostali członkowie zarządu

Zbigniew

Woźniakowski

Prezes
Czytaj dalej

Tomasz

Sokołowski

Wiceprezes
Czytaj dalej

Jacek

Olejarz

Partner
Czytaj dalej

Wojciech

Malicki

Partner
Czytaj dalej

Newsletter HRK

Bądź na bieżąco z aktualnościami ze świata HR i rynku pracy!

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę HRK S.A. z siedzibą w Warszawie, pl. Bankowy 2, a tym samym na otrzymywanie na mój adres poczty elektronicznej informacji handlowych i marketingowych, materiałów o charakterze informacyjnym oraz promocyjnym, w szczególności raportów, e-booków, materiałów edukacyjnych. Udzielenie zgody jest dobrowolne, ale niezbędne do otrzymania raportu. Zdaję sobie sprawę, że w każdej chwili mogę wycofać swoją zgodę.

Administratorem przekazanych danych osobowych jest HRK S.A. z siedzibą w Warszawie (00-095), Plac Bankowy 2. Pełną informacje na temat przetwarzania danych osobowych znajdują się w naszej Polityce prywatności.